horoskop

Horoskop na štvrtok 28. júla: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 28. júla 2022
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 28. júla:

Baran – Štvrtok bude trochu mätúci deň, no nebojte sa, bude sa vám dariť. V práci sa nebojte vyhľadať radu od tých, ktorí vedia viac ako vy.

Býk – Budete potrebovať veľa pozornosti v oblasti lásky, Mesiac v opozícii môže vytvárať isté kontrasty. V najbližších dňoch sa však situácia zlepší. V práci je nedostatok sústredenia.

>>>Poznáte krstné mená ministrov a poslancov? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Môže dôjsť k diskusii s vaším partnerom: zdá sa, že ho chcete v niečom vyskúšať. Je to sľubný deň v práci, nič neodkladajte až na zajtra.

Rak – Trochu komplikovaný deň, pokiaľ ide o medziľudské vzťahy: skúste ovládať slová, aj keď sa nemusíte vzdať objasnení. V práci stále nie sú žiadne istoty, ktoré by ste chceli.

Lev – Tlmený deň pre pocity, stále existuje určitá neistota v pároch i u slobodných, ktorí stále nemôžu nájsť tú správnu osobu. Pred rozhodnutím, ktoré sa bude týkať nejakej zmeny, buďte opatrní.

Panna – Buďte opatrní v láske, môže dôjsť k napätiu, najmä v prípade Blížencov a Strelca. Ak ste v práci začali robiť na nejakom novom projekte či úlohe, môžete v ňom naďalej úspešne pokračovať.

Váhy – Pokúste sa vyhnúť hnevu. V láske možno budete chcieť formalizovať vzťah. Toto je čas veľkých rozhodnutí. Pri práci môže dôjsť k určitému malému napätiu, ktoré je potrebné správne zvládnuť.

Škorpión – Snažte sa nehovoriť vždy nie na všetko. Pozitívne na vás pôsobí Mesiac, vďaka ktorému sa viac milujete. V práci nenechávajte nič nevyriešené.

Strelec – Najbližšie dva dni sa budete cítiť plní energie: skúste ju čo najlepšie využiť a nestrácajte zbytočne čas. Ak plánujete uzavrieť nejakú dohodu, mali by ste tak urobiť predovšetkým pre svoj prospech.

Kozorožec – V tento deň sa musíte snažiť vyhnúť diskusiám a konfliktom: je lepšie nájsť dohodu s partnerom aj s ľuďmi vo vašom okolí. V práci začína lepšia fáza ako bolo tomu v minulosti.

Vodnár – Trochu tlmený deň,  cítite sa unavení a mohlo by to spôsobiť nejaké sentimentálne napätie. V práci sa snažte presadiť niektoré veci, ale choďte na to opatrne.

Ryby – Deň, v ktorom sa cítite silnejší: neodkladajte niektoré vážne rozhodnutia. V práci sú dobré príležitosti, ale skúste pochopiť, čo skutočne chcete. Ste znamením dňa.