horoskop

Horoskop na piatok 15. novembra: Ťažké rozhodnutie pre Vodnára, pozitívne správy pre Leva

  • Horoskop na piatok 15. novembra
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na piatok 15. novembra.

BARAN

Podľa Paola Foxa bude piatok určite lepším dňom ako boli tie predchádzajúce. Niektoré problémy však môžu vzniknúť v citovej oblasti, preto by ste konflitky nemali vyhľadávať. V nasledujúcich dňoch by to malo byť lepšie.

BÝK

Dnes  by mohlo dôjsť k miernemu fyzickému úpadku či vnútornému napätiu, čo ovplyvní celý váš deň. Snažte sa vyhýbať vážnym diskusiám. Počas víkendu si oddýchnite a zrelaxujte, prípadne sa stretnite s priateľmi.

BLÍŽENCI

Blížencov čaká podľa horoskopu Paola Foxa zložitý deň vhnodný na zamyslenie. Mali by ste sa pokúsiť odosobniť od všetkého, čo vám spôsobuje nepríjemné pocity, potrebujete pokoj mysle a regeneráciu.

>>>Polícia zverejnila mená a vek obetí tragickej nehody autobusu: Zoznam, ktorý trhá srdce

RAK

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa vás čaká dosť chaotický deň. Ak máte niekoho, koho máte radi, nebojte sa a vyjadrite svoje pocity. Venuša je v tomto období dosť neutrálna, takže je na vás, ako s niektorými situáciami naložíte. Okrem toho nemáte čo stratiť: ak to nepôjde dobre, stále môžete povedať, že ste to aspoň vyskúšali.

LEV

Paolo Fox predpovedá skutočne pozitívny deň s mnohými pozitívnymi správami. Najmä v dopoludňajších hodinách budete v skutočnosti plný energie. Využite príležitosť na príjemnú prechádzku alebo zdravý šport, aby ste uvoľnili nahromadené napätie a stres, najmä pri práci. Dobrá láska: začnite plánovať vianočné sviatky so svojím partnerom. Ste znamenie dňa.

PANNA

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa to bude dosť napätý a zložitý deň pre vaše znamenie. Mali ste jasné plány a ambície, ktoré sa, žiaľ, náhle zrútili. Odporúča sa zostať v pokoji a možno si dať pauzu a relaxovať, kým sa pustíte do nových zážitkov.

VÁHY

Neodkladajte veci na zajtra, ale urobte ich dnes. Pravdepodobne si so sebou nesiete isté napätie, dokonca aj v citovej oblasti, ktoré sa zrodilo ešte počas predchádzajúcich dní. To ovplyvňuje vašu fyzickú, ale aj psychickú úroveň.

>>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

ŠKORPIÓN

Môžete očakávať naozaj vzrušujúci víkend plný skvelých správ. Mohli by ste stretnúť špeciálnu osobou, ktorá vám rozbúcha srdce. Venujte sa a starajte sa o svoje podnikanie, pretože v poslednej dobe boli menšie krízy. Všeobecne platí, že prežívate dobré obdobie.

STRELEC

Prežívate obdobie unávy a stresu, ktoré ovplyvňujú aj váš súkromný život, chvílami ste nerozhodní či sa môžete unáhliť. Aj napriek vášmu úsiliu nemôžete získať to, čo by ste chceli, najmä pokiaľ ide o riešenia. Nezáleží na vás, ale na niekom inom.

KOZOROŽEC

V piatok budú u Kozorožcov city tlmené. Musíte nájsť odvahu prestať riešiť minulosť a obrátiť stránku, najmä ak ide o nový vzťah, ktorý priniesol negatívne emócie. Je pravda, že to nejakú dobu trvá, no musíte sa o to pokúsiť.

>>>Ako dobre poznáte rímske čísla? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Horoskop Paola Foxa vás dnes vidí v mnohých záväzkoch a v poslednom čase prežívate veľa stresu. Z tohto dôvodu pociťujete potrebu slobody a nájdenia strateného pokoja. Milostný vzťah, ktorý sa u niektorých môže nachádzať na konci, by vás mohol prinútiť trpieť, no musíte hlavne vy vedieť a pochopiť, čo už nefunguje. Pozerajte sa dopredu,  prípadne aj prerušte takýto opotrebovaný vzťah.

RYBY

Paolo Fox predpovedá Rybám pozitívny deň, v ktorom by ste mohli nájsť dobrú rovnováhu v láske. Je dôležité robiť si plány do budúcnosti, no záleží aj na veku. Snažte sa byť optimistickejší a viac sa usmievajte.