Horoskop na piatok 12. júla: Jedno znamenie môžu čakať dôležité rozhodnutia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na piatok 12. júla
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na piatok 12. júla.

BARAN

Konečne nastal čas oddychu a vy sa môžete venovať svojim záľubám. Veľký dôraz kladiete na medziľudské vzťahy a tak zavolajte rodine a zistite, ako sa majú, prípadne rozmaznávajte vášho partnera.

BÝK

Ľudia narodení v znamení Býka, sú už unavení z problémov, ktoré smuseli počas uplynulých dní riešiť. Konečne je ale piatok a vy sa môžete pripravovať na víkend a oddych, ktorý tak veľmi potrebujete.

BLÍŽENCI

Dnes budete dávať veľký význam priateľstvu. Zájdite si na kávu s niekým, koho ste už dávno nevideli a dobehnite tak stratený čas. Dbajte na to, aby ste ostali v pravidelnom kontakte.

>>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

RAK

Vášmu partnerovi dôjde trpezlivosť a ani trochu vám to nepomôže vyriešiť problém, ktorý vás už dlhšie trápi. No odkiaľ vznikli tieto problémy? Skúste to konečne dať na pravú mieru, hlavne sa o tom porozprávaje, je čas to vyriešiť.

LEV

I keď je piatok a pred dverami víkend, vôbec nebude ideálny. Dokonca sa problémy ešte len začnú, no nezúfajte, pokoj sa vráti skôr, než si myslíte.

Sledujte nás aj na INSTAGRAMU >>>TU<<<

PANNA

Vyzerá to na víkend plný lásky. Od piatku sú hviezdy skutočne naklonené pre nové stretnutia a ak ste slobodní, konečne by ste mohli niekoho zaujímavého spoznať. Zadaní by sa mali viac povenovať svojmu partnerovi. Ste znamením dňa.

VÁHY

Vo svojej práci nie ste úplne spokojní. I keď ste dosiahli ciele, ktoré ste si vytýčili, je tu niečo, čo vás trápi. Porozprávajte sa s vaším partnerom a možno nájdete odpoveď. Konečne sa tak zbavíte zlých myšlienok.

ŠKORPIÓN

Víkend sa blíži a vaše myšlienky sa opäť zahalili šedými mrakmi. Ak si chcete skutočne oddýchnuť, mali by ste na ne prestať myslieť a dopriať si skutočný relax.

>>>Ako dobre poznáte britskú kráľovskú rodinu? Otestujte sa v kvíze

STRELEC

Piatok bude pre Strelca mimoriadne dôležitý, nakoľko vás čakajú veľké rozhodnutia. Máte začatých niekoľko projektov, no musíte si stanoviť prioritu. Tiež nezanedbávajte svoj milostný život.

KOZOROŽEC

Budete mať poriadne rušný deň. Pracovný týždeň sa síce končí, no počas víkendu nebudete mať dostatok odpočinku. Ružovo to nevyzerá ani vo vašom vzťahu, pretože ste s partnerom nedoriešili isté napätia. Popremýšľajte o tom.

VODNÁR

Dnes nemáte najlepší deň a vaši kolegovia by si mali dať na vás pozor. Mali by ste sa navzájom viac tolerovať, inak len zbytočne vznikne napätie, ktoré nikomu neprospieva.

RYBY

Konečne ste sa dočkali piatku a tak začne váš povestný humor opäť naberať na sile. I napriek náročnému týždňu sa dostávate opäť do pohody a žiarite na všetky strany.