Horoskop na piatok 22. marca: Jedno znamenie bude mať deň ako na hojdačke

  • Denný horoskop na piatok 22. marca
  • Znamením dňa je Rak
  • Strelec bude mať deň ak na hojdačke

Každý jeden z nás už určite aspoň raz čítal horoskop pre svoje znamenie, či už na daný deň, týždeň, mesiac či dokonca rok. Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.

Horoskop na piatok 22. marca:

BARAN

Kvôli práci pocítite v piatok istú dávku stresu, ktorý vás dostane do psychickej nepohody. Snažte sa mu príliš nepodľahnúť a po práci skúste poriadne zrelaxovať.

BÝK

V piatok sa budete cítiť pod tlakom ako fyzicky tak aj psychicky. Okrem toho začnete pochybovať o svojom partnerovi, čo by nemuselo skončil najšťastnejšie.

BLÍŽENCI

Posledný pracovný deň v týždni bude naozaj skvelý. V láske opäť nachádzate porozumenie, ktoré vo vašom vzťahu posledné týždne chýbalo. Ak ste slobodní, dávajte si pozor na niektoré stretnutia.

RAK

Rak je znamením dňa! Prebudíte sa s úsmevom na tvári, pričom vaša dobrá nálada bude prameniť aj z toho, že máte po boku skvelého partnera. Od blízkeho priateľa sa môžete dokonca dozvedieť dobrú správu.

Prečítajte si tiež: Dokážete označiť odpovede, ktoré sú napísané gramaticky správe? Otestujte sa v kvíze!

LEV

Váš deň bude skôr neutrálny. V dopoludňajších hodinách si v kľudne porobíte svoju prácu, zatiaľ čo popoludní trošku poľavíte. Dôvodom môže byť fakt, že sa dosť často myšlienkami dostanete niekde úplne inde a práca potom ide bokom.

PANNA

Tento piatok sa cítite trochu skleslo, dôvodom by mohla byť láska. Začnú vás napadať rôzne myšlienky, pričom o vašom partnerovi zapochybujete. Našťastie máte okolo seba veľa priateľov, ktorí vás od zlých myšlienok rozptýlia.

VÁHY

Prichádza jar a s ňou sa na vašej tvári objavila spokojnosť. S partnerom môžete zažiť veľmi pekné chvíle, ak ste slobodní, konečne ste sa pomaly dostali z predchádzajúceho vzťahu a tak prišiel čas, opäť pre niekoho otvoriť srdce.

ŠKORPIÓN

Piatok sa bude niesť v znamení únavy, stresu a môžete pociťovať aj bolesť hlavy. Mali by ste prehodnotiť svoj postoj k práci a zbytočne sa nestresovať vecami, ktoré aj tak neviete ovplyvniť.

STRELEC

Piatok bude ako na hojdačke, raz dobrý a potom zlý. Naplánujte si radšej stretnutie s priateľmi, ktorých ste dlho nevideli. V práci pôjde všetko tak, ako má.

Prečítajte si tiež: Nepečená ovocná jogurtová torta s kiwi a banánmi

KOZOROŽEC

Po niekoľkých uponáhlaných dňoch môžete konečne zrelaxovať a prísť na iné myšlienky. Veľmi vás poteší aj partner, ktorý pre vás prichystá nezabudnuteľné chvíle.

VODNÁR

Podľa hviezd vás čaká veľmi nádejný deň. V práci musíte odviesť dobrý výkon a tak zo seba vydáte maximum. Večer môžete konečne zrelaxovať a s partnerom strávite príjemné chvíle.

RYBY

Hviezdy vám predpovedajú náročnejší deň. Ste príliš submisívny, či už v práci alebo v láske, čo sa odzrkadlí aj na vašej nálade. Po zlých dňoch však prídu lepšie a tak musíte piatok nejako prežiť.