Horoskop na nedeľu 12. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 12. januára
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 12. januára.

BARAN

Po tom, čo ste prežili skutočne náročnejšie obdobie, sa pripravujete na dni plné príležitostí: mesiac január bude preto tranzitom, pôjde pomaly, bez prekážok, bez náročných situácii. Slúži na to, aby vám poskytol čas a spôsob obnovy.

BÝK

Podľa Paola Foxa by ste sa mali pokúsiť byť menej žiarliví. Pravdepodobne sa nachádzate v situácii, keď máte pochybnosti, ktoré vás prenasledujú, alebo existuje telesná alebo psychologická vzdialenosť, ktorá vás trápi. Snažte sa netlačiť na partnera.

>>>Poznáte aktuálnych prezidentov Francúzska, Ruska či Turecka? Otestujte sa v kvíze

BLÍŽENCI

Blíženci sa tento víkend konečne zotavia po niekoľkých ťažkých dňoch. Pravdepodobne došlo k nejakým krízam alebo sporom s ľuďmi vo vašom okolí, a to vo vás zanechalo trochu trpkosti, stále sa trochu hneváte. Skúste si oddýchnuť, ideálne pri nejakej knihe či pri činnostiach, ktoré máte radi.

RAK

Heslom dnešného dňa sú maximálna sloboda konania alebo myslenia: pravdepodobne budete ohromovať alebo šokovať viac ako ktokoľvek, kto robí veci, ktoré by nikto neočakával, ale vy ste sa rozhodli zmeniť svoj život, zmeniť ho najmä na profesionálnej úrovni. Ale snažte sa nepodniknúť riskantné kroky. Pokiaľ ide o lásku, zdá sa, že ste medzi dvoma situáciami.

LEV

Pozitívny deň, v ktorom sa môžete bezpečne a profesionálne odvážiť k niektorým krokom. Projekty je možné úspešne zrealizovať, zatiaľ čo tí, ktorí si chcú víkend užiť s láskou, prežijú veľmi príjmený deň. Ideálne je spraviť si pekný výlet. Dnes ste znamením dňa.

PANNA

Panna bude môcť podľa Paola Foxa využiť pozitívny vplyv hviezd na profesionálnej aj osobnej úrovni, čo bude užitočné pre vašu budúcnosť a čo vám pomôže zotaviť sa z minulých problémov. Môžete sa vrátiť späť k niečomu predchádzajúcemu, ale samozrejme veľa bude závisieť od záväzku, ktorý ste do toho vložili.

>>>Poznáte slávne animované rozprávky len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

Podľa horoskopu Paola Foxa je dnešok pozitívnym dňom, či doma oddychujete alebo musíte pracovať. Pre mnohé Váhy je ľahké sa v nadchádzajúcich mesiacoch stále zapájať do práce alebo do plánovania podnikania: využite vynikajúce vplyvy planét tohto obdobia.

ŠKORPIÓN

Pokiaľ ide o Škorpiónov, radou Paola Foxa je riešiť konflikty, najmä konflikty profesionálnej povahy bez toho, aby ste im dlho venovali čas. Uvedomte si však, že ak budete čakať, kým vám niekto zaplatí, najmä ak ide o verejný orgán, tak skoro sa nedočkáte. V láske je príjemné uzdravenie.

STRELEC

Strelec sa bude v nedeľu podľa Paola Foxa cítiť trochu unavene, to vám môže spôsobiť fyzické nepohodlie, ale neovplyvní to váš spoločenský život, ktorý bude pokračovať hladko vďaka pozitívnemu vplyvu hviezd. Dnes sa venujte hlavne rodine.

KOZOROŽEC

Musíte byť opatrní, pretože pravdepodobne budete mať čo do činenia s ľuďmi, ktorí vám v tomto čase nehovoria pravdu. Snažte sa byť opatrní vo všetkých smeroch. Ak ste v posledných dňoch diskutovali s niekým, na čom vám záleží, je ten pravý čas na zotavenie. Dobré správy v profesionálnej oblasti.

>>>Ktoré znamenia sú najhoršie a ktoré najlepšie? Pozrite si rebríček všetkých znamení

VODNÁR

Stále sa nemôžete dostať z tejto fázy napätia, ktorú ste prežívali nejakú dobu a ktorá vám spôsobuje úzkosť, únavu, napätie a nervozitu, a ktorá tiež spôsobuje problémy. Našťastie v druhej polovici mesiaca to bude lepšie, pretože skutočne potrebujete prímerie, a to aj na finančnej úrovni: stále musíte mať náklady pod kontrolou.

RYBY

Ryby sa v tomto období cítia trochu nesvoj, pretože sa  môžu vyskytnúť nejaké nejasnosti najmä vo finančnej oblasti, čo ich znepokojuje. Všetko bude definované v druhej polovici mesiaca, buďte trpezliví. Pokúste sa tento víkend relaxovať.