Horoskop na piatok 13. septembra: Rak môže nájsť spriaznenú dušu

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na piatok 13. septembra
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na piatok 13. septembra.

BARAN

Po temnejšom období sa začne situácia podľa Paola Foxa pre Baranov zlepšovať. Od nedele bude Mesiac vo vašom znamení, čo prinesie rôzne novinky v láske, ale aj v práci.

BÝK

Piatok bude pre Býkov poznačený túžbou po novinkách, či už by mohlo ísť o nové pracovné miesto, nový vzťah alebo nový domov. Víkend môžu priniesť nejaké zmeny.

BLÍŽENCI

Milí Blíženci, dajte si pozor, aby ste sa nejakou blízkou osobou nepohádali, čo by vám mohlo pokaziť deň. Ak dôjde k hádke s partnerom, pokúste sa nestratiť hlavu. K diskusii sa radšej vráťte cez víkend.

>>>Kráľovná Alžbeta bola nekompromisná: Túto vec nedovolila Harrymu a Meghan

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa sa Rakom črtá víkend veľkej sily. Ak ste slobodní, mohli by ste nájsť spriaznenú dušu. Čo sa týka práce či hospodárenia, všetko bude v piatok v najlepšom poriadku. Ste znamením dňa.

LEV

Pre Leva bude víkend  charakterizovaný niekoľkými menšími problémami v rodine, no nemusíte sa obávať, nebude to nič vážne. Od novembra vám priaznivý Jupiter prinesie do života novinky.

PANNA

Paolo Fox upozorňuje Panny, aby venovali väčšiu pozornosť istým dodatočným nákladom spojenými s pokutami alebo inými neočakávanými výdavkami. Piatok a sobota môžu byť náročnejšími dňami, no v nedeľu sa opäť vyjasní.

>>>Fotograf zvečnil veveričku ako vonia lúčne kvety: Nič krajšie dnes neuvidíte

VÁHY

Vahy by si podľa Paola Foxa mali dať pozor na rovnováhu medzi prácou a láskou. Kvôli niektorým problémom riskujete, že by sa mohla vo vzťahu objaviť nespokojnosť. Akékoľvek spory sa snažte vyriešiť okamžite.

ŠKORPIÓN

Podľa horoskopu Paola Foxa bude piatok pre Škorpiónov plný emócií. Počas víkendu si nájdite čas hlavne pre seba, potrebujete dobiť energiu, aby ste mohli pohodovo začať nový týždeň.

STRELEC

Pokiaľ ide o Strelca, Paolo Fox predpovedá pozitívny čas po niekoľkých nevydarených dňoch. Vracia sa pokoj, aby sprevádzal vaše dni. Ak ste unavení zo stresu, poriadne si oddýchnite, prípadne strávte čas v spoločnosti priateľov.

>>>Poznáte základné talianske slovíčka? Otestujte sa v našom kvíze

KOZOROŽEC

Pre Kozorožcov bude piatok ťažký, najmä pre tých, ktorí sú slobodní alebo nezamestnaní. Prežívate zložité obdobie, pričom  vnútorne na tom nie ste najlepšie. Musíte si však vyhrnúť rukávy, aby ste druhú polovicu mesiaca začali lepšie.

VODNÁR

Pre Vodnárov prichádzajú počas víkendu nové príležitosti. Zmeny v láske či v práci môžu obohatiť váš život k lepšiemu, no musíte byť trpezliví. Nekonajte unáhlene, nevyplatí sa to.

RYBY

Ryby čaká turbulentný deň. K vášmu okoliu či rodine buďte úprimní, Mesiac môže priniesť lásku či nejaké inovácie. Čaká vás vo všeobecnosti pozitívny víkend, budete pociťovať šťastie a spokojnosť.