Ktoré znamenia sú najhoršie a ktoré najlepšie? Pozrite si rebríček všetkých znamení

Aj vy občas neodoláte predpovedi hviezd a prečítate si, čo vás v najbližších dňoch či týždňoch čaká? Sila astrológie a horoskopov má predsa niečo do seba a často povahové črty znamení skutočne na nás aj sedia. 

 

No viete, ktoré znamenia sa považujú za tie najlepšie a ktoré, práve naopak, medzi tie horšie?

11. a 12. miesto Rak a Škorpión

Na úplnom konci rebríčka sa umiestnil Rak a za ním Škorpión. Tieto znamenia by sa mali naučiť ovládať svoj tempremant, ktorý im môže narobiť poriadne problémy. Rak je často podráždený či uzavretý, Škorpión môže nečakane vybuchnúť až do nepríčetnej zúrivosti.

10. Ryby

Toto znamenie má podobne ako Blíženci rozdvojenú povahu. Sú však veľmi dobrými priateľmi, no môžu tiež narobiť veľké škody, ak si myslia, že ide o dobrú vec. Ryby sú citlivé, niekedy až precitlivené, súcitné a starostlivé.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU<<

9. Kozorožec

Nesnažte si ho znepriateliť, lebo práve potom sa stáva skutočne diabolským znamením. V tom momente môžete rovno zabudnúť na jeho priateľstvo. Kozorožci sú tiež ctižiadostiví, pracovití a spoľahliví, niekedy pôsobia chladne a odmerane.

8. Blíženci

Blíženci sú na ôsmom mieste a sú veľmi podobné Levovi. I keď dokážu byť veľmi priateľskí, nie je dobré ich nahnevať, nemuselo by to dobre skončiť. Okrem toho sú náladoví, zvedaví a niekedy sa ťažko sústredia.

Prečítajte si tiež: Najhoršia kombinácia znamení: Tieto sa k sebe podľa hviezd vôbec nehodia

7. Lev

Siedme miesto patrí temperamentnému Levovi, ktorý síce má veľmi milú a dobrú povahu, no taktiež má aj veľa zlých vlastností, čo ho posúva až do druhej polovice rebríčka. Bývajú dosť hrdí, pričom túžia po pohodlí, ktorá môže prerásť až do lenivosti.

6. Baran

Baran je známy pre svoju tvrdohlavosť, ktorá mu môže často skomplikovať poriadne život. Práve to nepôsobí vždy dobre na jeho okolie a môžu vzniknúť nezhody. Taktiež je vodcovský typ, mimoriadne ambiciózny, no koná nerozvážne a impulzívne.

5. Býk

Na piatej priečke sa umiestnil Býk, ktorý má svoje silné i slabé stránky. Nepovažuje sa teda ani za to najlepšie znamenie, ale ani za to najhoršie. Ide o pokojné, vyrovnané znamenie, ktoré môže byť niekedy lenivé či až príliš pohodlné.

4. Strelec

Ak ste sa narodili v znamení Strelca, taktiež môžete byť spokojní. Aj vaše znamenie patrí medzi tie lepšie vďaka povahe a zmysle pre spravodlivosť. Zároveň túžite po vedomostiach a poznaní, sršíte optimizmom a pozitívnym myslením.

3. Váhy

Tretie miesto obsadili Váhy a i keď musia mať väčšinou vždy pravdu, dokážu robiť aj ústupky, čo sa pokladá za veľmi dobrú vlastnosť. Sú veľmi priateľské a láskavé, niekedy však majú problém s rozhodovaním.

Prečítajte si tiež: Trúfnete si na 5 nebeských otázok? Otestujte sa v našom krátkom kvíze

2. Panna

Druhým najlepším znamením je Panna, ktorá je mimoriadne milá a chápavá, čo ju stavia do dobrej pozície. Ľudia narodení v tomto znamení milujú poriadok a disciplínu, sú kritickí až sebakritickí.

1. Vodnár

Práve toto vodné znamenie je považované za to najlešpie zo všetkých pre svoju skvelú a láskavú povahu. Vodnári túžia po slobode a nezávislosti, pričom chcú byť jedineční. Za každú cenu musia vždy vysloviť svoj názor.

vanityfair.it