Detaily veľkého dňa Jasminy a Rytmusa: Luxusná svadba už tento víkend!

Jasmina Alagič sa už pred pár dňami priznala, že prípravy na príchod bábätka, ale aj na svadbu sú v plnom prúde a doslova už vrcholia. Majú sa tak dolaďovať posledné úpravy, čím naznačila, že svadba sa bude konať už o pár dní. A skutočne to tak aj je.

Jasmina ešte v apríli prezradila fanúšikom, že ich veľký deň sa bude odohrávať v zrekonštruovanom honosnom zámku v Pezinku, z ktorého aj pridala fotku.

“Ide o zámok rekonštruovaný s obrovským citom, dušou a kreativitou (toto slovo ledva píšem, vysloviť by som ho nevedela). Jeho majitelia majú srdce na správnom mieste a ľudia, ktorí tam pracujú majú také nadšenie, že sme si s Paťom povedali (skôr zakričali) TU BUDE NAŠA SVADBA,” napísala na svoj Instagram.

To, že deň D je za dverami prezrádza aj najnovší príspevok módnej návrhky Jany Pištejovej, ktorá na sociálnu sieť pridala archívnu fotku Jasminy, ktorá kedysi predvádza jedny z jej modelov šiat.

“Usilovne sa u nás pracuje na róbe snov pre túto krásku. Je to splnený sen….Už ani nedýchame,” výstižne priznala Pištejová, ktorá má na starosti Jasminine svadobné šaty.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU<<

A kedy sa bude celebritná svadba Jasminy a Rytmusa konať? Ako sa podarilo zistiť portálu pluska.sk, civilný obrad sa uskutoční v sobotu 18. mája v popoludňajších hodinách na nádvorí zámku. V prípade nepriaznivého počasia sa ceremónia presunie do luxusných reštauračných priestorov.

Dvojica si mala pozvať približne 120 hostí.

View this post on Instagram

Kdekoľvek sa v poslednej dobe pohnem, dostávam tú istú otázku. Kde budete mať svadbu? Vlastne niekedy sa ma ani nepýtaj len mi to oznamujú pretože "počuli" 🤷‍♀️Sme malá krajina, v ktorej sa fámy šíria rýchlo a už som sa dozvedela, že budeme mať svadbu na aspoň desiatich miestach, dokonca sme ju vraj už dávno mali. Musim sa priznať, že ešte donedávna sme to ani sami nevedeli. Nič nás až tak neočarilo. Až úplná náhoda nás zaviedla na úžasné miesto, ktoré sa ešte len dokončuje a my sme z neho doslova odpadli. Ide o zámok rekonštruovaný s obrovským citom, dušou a kreativitou(toto slovo ledva píšem vysloviť by som ho nevedela) . Jeho majitelia majú srdce na správnom mieste a ľudia, ktorí tam pracujú majú také nadšenie, že sme si s Paťom povedali (skôr zakričali) TU BUDE NAŠA SVADBA. Našich priaznivcov, teda vás našich "fanúšikov" (za toto slovo sa nenávidím ale zevraj sa to používa a neznamená to nič zlé) si vážime a chceli sme, aby ste to počuli od nás (samozrejme je to určené pre tých ktorých to zaujíma) a aby bolo jasné, ako to bude a zastavíme všetky "zaručené" info. Svadbu si chceme užiť v súkromí, len s našimi najbližšími, takže verim, že nam prepáčite, že tento oznam nieje rovno aj pozvánkou 🤣🙈. A uz vás naťahujem dosť… SVADBA BUDE V @SIMAKZAMOKPEZINOK❤️❤️❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

pluska.sk