horoskop

Horoskop na nedeľu 1. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na nedeľu 1. decembra
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianským astrológom Paolom Foxom na nedeľu 1. decembra.

BARAN

Podľa horoskopu Paola Foxa je stále okolo vás veľké napätie. Problémy pretrvávajú, aj keď už pracovný týždeň skončil a začal sa víkend. Komplikácie, ktoré sa vyskytujú v rôznych oblastiach, sa však dajú vyriešiť, nemusíte zvyšovať hlas.

BÝK

Dnešný horoskop Paola Foxa vidí problémy na obzore, ktoré však možno prekonať. Nenechajte sa odradiť, ale skúste nájsť rýchle riešenia. A predovšetkým sa snažte nepoddať melanchólii: v nasledujúcich mesiacoch na vás čaká krásna budúcnosť.

BLÍŽENCI

S krásnym Mesiacom a Jupiterom vo vašom znamení by ste mohli prežiť skutočne pokojnú a uvoľnenú nedeľu. Možno aj v mene silných emócií. Chcete sa zamilovať? Alebo sa znova zamilovať do svojho partnera? Dnes je ten pravý čas na oživenie vášne.

>>>Na Slovensku už v niektorých častiach snežilo: Kedy bude snežiť aj v nižších polohách?

RAK

Dnešný horoskop Paola Foxa vás vidí veľmi napätých v rôznych medziľudských otázkach. Sobotu ste strávili diskusiou s ľuďmi, ktorých máte radi, pričom nedeľa by mala byť lepšia alebo rozhodnejšia. Pokúste sa porozumieť ostatným a dodržujte niektoré sľuby, ktoré ste dali sebe a iným.

LEV

Ste dosť unavení a vyčerpaní, ale osud chce, aby to bol čas dôležitých zmien. Možno by mohla prísť nová pracovná ponuka alebo možno povýšenie. Dokonca aj v láske to bude celkom dobré: dôležité stretnutia pre slobodných a dôležité kroky pre tých, ktorí sú zadaní.

PANNA

Dnešný horoskop Paola Foxa navrhuje, aby ste nepočúvali nič alebo kohokoľvek, vypli telefón, zrušili svoje záväzky a vzali si deň voľna. Na profesionálnej úrovni máte toho veľa a musíte nabiť batérie. Skvelé stretnutia pre slobodných.

VÁHY

Podľa Paola Foxa vám dnešný horoskop ponúka nový deň, v ktorom prestanete premýšľať o tom, čo vás vo vašom živote už nenapĺňa. Odlúčte sa od vecí, ktoré v poslednom období len prispeli k tomu, že sa vaše dni stali ťažšími, dostaňte sa bližšie k pozitívnym stimulom.

>>>Vianočné trendy na rok 2019: Inšpirujte sa farbami či ozdobami

ŠKORPIÓN

Nedeľa je dňom odpočinku, pričom sa pre vás môže končiť horšie obdobie. Určité napätie, ktoré sa začína popoludní, môže pokaziť vašu náladu, ale skúste to ignorovať. V pondelok na vás čaká veľmi rušný deň a musíte sa zásobiť energiou.

STRELEC

Dnešný horoskop Paola Foxa je obzvlášť pozitívny a na obzore vidí krásne stretnutia a cesty. Budete veľmi radi, že si svoju dušu zahrejete láskou k priateľom, pretože vychádzate z obdobia, ktoré nebolo príliš ľahké a šťastné. Láska je krásna, mohlo by dôjsť k potvrdeniu, na ktoré ste už dlho čakali. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Mesiac december je pre vás obzvlášť šťastný. V skutočnosti bude Jupiter priaznivý a bude podporovať nové iniciatívy a projekty. Keď sa začne skutočne vzrušujúci rok 2020, na všetky napätia z novembra 2019 sa zabudne. Na druhej strane, láska na tom nie je veľmi dobre: ​​páry môžu byť v kríze.

>>>Dokážete podľa názvu slovenských pesničiek určiť, kto ich naspieval? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Dnešný horoskop Paola Foxa predpovedá, že niekto vám v tento nedeľný deň predloží dôležitý návrh. Môže sa to týkať pracovnej alebo milostnej oblasti, môžete pri tom dokonca stratiť slová. Pokúste sa zostúpiť z nejakého podstavca a vyjdite z vašej komfortnej zóny.

RYBY

Ryby čaká celkovo pozitívna nedeľa. Najmä pre slobodných, ktorí budú cítiť, že ich srdce bije znova pre niekoho. Na druhej strane, tí, ktorí pracujú sami, by mohli generovať väčšie príjmy a budú mať z toho určite radosť.