Farma alebo súťaž modelov? TIETO telá sa predviedli v úvodnej epizóde!

Farma X vo štvrtok, 30. augusta 2018, už začala a diváci sa mali možnosť zoznámiť s účinkujúcimi. Okrem neznámych súťažiacich sa predviedli aj celebrity, ktoré máte možnosť nejakým spôsobom poznať či už z televízie, alebo hudobnej scény. Uvidíme, či sa prišli najmä ukázať alebo poriadne zamakať o výhru 75 000 eur.

Pri pohľade na niektorých účinkujúcich novej série Farmy ste mohli mať pocit, že ste si nechtiac zapli súťaž krásy. Niektorí z nich totiž očividne makajú na svojej postave a nehanbia sa ukázať výsledky. Na výzor dbá napríklad súťažiaca Karin Dvořáková, o ktorej sme sa v televíznej dokrútke dozvedeli, že všade kde príde, je jej “plno” a všetci vedia, že to je ona.

View this post on Instagram

??

A post shared by Karin Dvořáková (@karinnett) on

Ďalšou krásavicou je napríklad Lenka Horníková, ktorá je mladou mamičkou a synčeka zatiaľ nechala mame, kým sa vráti z Farmy. Lenka sa taktiež nehanbí ukázať, ako môžeme vidieť napríklad na jej Instagrame.

Jedným z najväčších fešákov na tohtoročnej Farme je nepochybne Michal Gajdošech. Ako sme sa mohli v dokrútke dozvedieť, Michalovi nie je cudzí práve modeling a dokonca sa umiestnil na 4. mieste v celosvetovej súťaži krásy.

Najväčšou “konkurenciou” vo výzore je Michalovi pravdepodobne moderátor, tréner a model Martin Šmahel. Martin je jednou z celebrít, ktoré taktiež prišli na Farmu bojovať, napriek tomu, že majú určité privilégiá oproti “bežným” súťažiacim.

Z celebritných tvári je nepochybne neprehliadnuteľné spevácke duo Twiins. Daniela a Veronika taktiež prišli na Farmu makať napriek výhodám, ktoré ako celebrity majú a taktiež sa im pošťastilo získať post Farmára týždňa. Už čoskoro uvidíme, ako jemné krásky zvládnu svoju prvú veľkú úlohu.

Zdroj: Instagram, TV Markíza | Foto: Instagram