Dnes je svadba Jasminy a Rytmusa: Romantické vyznanie tesne pred obradom

Foto: Instagram

A je to tu. Veľký deň moderátorky Jasminy Alagič a rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského, ktorí si za svoj svadobný deň vybrali práve sobotu 18. mája. Všetko je už do detailom pripravené a tak môže dvojica v poobedných hodinách spečatiť svoju lásku aj pred oltárom.

Zaľúbenci sa zosobášia v krásnom renesančnom zámku v Pezinku, pričom medzi hosťami bude aj niekoľko známych osobností. Ako sa podarilo zistiť portálu pluska.sk, chýbať nebude Gabriela Drobová, ktorú považuje Jasmina za svoju druhú mamu, hosťom bude hrať Kmeťoband, počas obradu bude spievať speváčka Anita Soul.

Ako uvádza portál, Rytmusovým svedkom bude raper Ego, chýbať nebude ani celebritná lekárka Alena Pallová, tanečník Fredy Aysi či športovec Tomi Kid Kovács.

Dvojica mala hostí požiadať, aby počas svadboného dňa nezverejňovali na sociálnych sieťach žiadne fotky, pričom nechcú ani žiadne svadobné dary. Miesto toho by boli veľmi radi, ak by ich hostia prispeli Autistickému centru Drahuškovo, čo je mimoriadne pekný krok.

Foto: Instagram

Rytmusove vyznanie

Presne v deň svadby uverejnil Rytmus na svojom Instagrame vyznanie, v ktorom opísal všetky aktuálne pocity, ktoré cíti k svojej vyvolenej. O tom, že sa dvojica skutočne veľmi ľúbi, niet ani pochýb.

“Napísal by som niečo veľmi osobné a dlhé, ale skúsim v krátkosti. Mám pocit, že za posledný rok žijem v nejakej rozprávke. Žena, ktorá mi zmenila život jedným nevinným stretnutím. Stačilo pár sekúnd a vedel som, že môj život už nebude ako pred tým. Zažívam niečo silné, čo ma zmenilo a denne to silnie viac a viac. Možno mi neuveríte, ale vedel som, že ten hore to tak zariadi, aby som stretol ženu a do sekundy budem cítiť, že toto je žena môjho života a mama našich detí.”

pluska, Instagram