Annamária bezkonkurenčne vyhrala bežecké preteky v tejto netradičnej “športovej” obuvi!

O tom, že zázraky sa stávajú a dobrí ľudia ešte nevymreli svedčí aj príbeh o nádejnej bežkyni Annamárií z Moldavy nad Bodvou. Táto malá piatačka, ktorá pochádza z veľmi skromných pomerov, sa preslávila svojim víťazstvom v miestnych pretekoch. Napriek tomu, že bola obutá v absolútne nešportových topánkach, niektoré svoje súperky dokázala predbehnúť o celé jedno kolo. 

A tak sa táto úspešná piatačka postavila na stupne víťazov, pričom asi každému spočinul zrak na jej obuvi. Ako mohla v tomto takto bravúrne zdolať svoje súperky? To, že sa v tomto útlom dieťati skrýva obrovský športový potenciál bolo okamžite každému jasné. Dokonca snímka z odovzdávania medailí obletela celé Slovensko a stala sa absolútnym virálom.

Malá Annamária mala počas pretekov obuté balerínky. Keďže však pochádza zo skromnej rodiny, kde nie sú peniaze nazvyš, malá športovkyňa nevlastní žiadne športové topánky. Na súťaž si obula balerínky a nasledovala fenomenálna výhra, ktorá jej určite zmenila život.

Okamžite sa našli aj sponzori, ktorí drobnej piatačke darovali bežecké topánky a je možné, že si ju pod ochranné krídla vezme aj nejaký tréner, ktorý ju zaučí do tajov atletiky.

Toto je spomínaná fotografia, ktorá spustila ,,Balerínkový príbeh”

Fotografia, ktorá mala dnes ráno, 30. augusta 2018, 282 lajkov a 177 zdieľaní! Obletela celé Slovensko, oslovila stovky…

Uverejnil používateľ Centrum voľného času CVrČek Štvrtok 30. augusta 2018

Zdroj/ Foto: Facebook