Ako dopadol prvý deň novej televíznej sezóny? Táto televízia ho jednoznačne vyhrala!

Začiatok septembra nevnímajú intenzívne len študenti, ktorí sa po dvoch mesiacoch vracajú do škôl, ale aj televízie, ktoré vo veľkom spúšťajú novú televíznu sezónu. Aj keď sa všetky snažia priniesť na svoje obrazovky to najlepšie pre televíznych divákov, len jedna televízia môže byť víťazom tohto, každoročne sa opakujúceho, pretekania.

Minimálne v pondelok 3. septembra, je jasným víťazom TV Markíza. Tá počas prvého školského dňa priniesla nové časti obľúbených projektov – Oteckovia, Susedia a Farma. Susedia sa po dovolenke vrátili ešte silnejší, čo dokazujú aj čísla sledovanosti, prvú časť novej série si pozrelo vyše 510-tisíc divákov.

Susedia

So sledovanosťou rástla aj Farma, kým prvú časť desiatej série si pozrelo len 6,8% zo všetkých divákov, ktorí v tom čase sledovali televíziu, jej druhú časť už videlo 7,8% divákov. Za toto číslo môžu určite premiéroví Susedia, minulý týždeň robilo Farme tzv. predskokana reprízové Dobré vedieť!. Zahanbiť sa nenechali ani Oteckovia, ktorí sa vrátili do podvečerného vysielania o 18. hodine. Sledovalo ich 8,5% divákov.

Televízia JOJ svoje najväčšie jesenné ťaháky ešte len pripravuje na spustenie. V pondelok jej nepomohli ani dve premiérové časti Inkognita. Prvú časť si pozrelo len 5,5% divákov, tú druhú len 4%. Proti novej časti Oteckov neuspelo ani JOJkárske varenie. Reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja si pozrelo len 60-tisíc divákov.

Zdroj: medialne.sk, mediaboom.sk | Foto: facebook.com, instagram.com