Boris Pršo pred rokom skolaboval: Teraz zverejnil staršie fotky z liečenia

Už je to rok od dňa, kedy na generálke tanečnej šou Let’s dance skolaboval markizácky redaktor Boris Pršo. Konečná diagnóza bola mimoriadne vážna, krvácanie do mozgu, ktoré mohlo ohroziť dokonca jeho život. 

I keď bol jeho stav kritický, vďaka rýchlej pomoci lekárov sa z najhoršie dostal a dnes si môže opäť vychutnávať krásy života. Sympatický redaktor sa rozhodol prostredníctvom svojho Instagramu poďakovať všetkým, ktorí mu počas náročného roka pomohli a pripojil aj niekoľko fotiek z obdobia liečenia.

“Dnes je to presne rok. Rok odvtedy, co mi prislo na generalke Lets Dance zle a odviezla ma pohotovost. Odvtedy som si presiel par vecami. Neboli az take jednoduche, ale zvladol som ich. Presiel som si cvicenim v Kovacovej, aj v Piestanoch. A nebyt mojej mamimy, ocina, brata, jeho manzelky, dcerky a celej rodiny z jednej aj z druhej strany, neviem, ci by som to zvladol a ako,” napísal na sociálnu sieť.

Všetky fotky si pozriete kliknutím na malú šípku v pravej časti fotky.

View this post on Instagram

Dnes je to presne rok. Rok odvtedy, co mi prislo na generalke Lets Dance zle a odviezla ma pohotovost. Odvtedy som si presiel par vecami. Neboli az take jednoduche, ale zvladol som ich. Presiel som si cvicenim v Kovacovej, aj v Piestanoch. A nebyt mojej mamimy @danielaprsova , ocina, brata @prsoandrej , jeho manzelky, dcerky a celej rodiny z jednej aj z druhej strany, neviem, ci by som to zvladol a ako. Takisto velke dakujem patri ludom ako @stadlerpeter @majklborek @lubomir_el @klaudiakristinikova Tamarka Paulinyova, @ales_mlatilik @rasto_orth @mrpyco @lenka_vavrincikova @viktorvincze @zuzistelbaska @zu_vanka @kolacova @d_o_n_c_o @pepemajesky @dominikmonstra @lenkadebnar @standlyx @jayperun a mnohym dalsim, ktori ma prisli pozdravit, pozriet ma, podrzali ma. Jedno VELKE DAKUJEM patri aj VAM. Ste skveli a ja si to mega vazim. Dakujem vam za vsetko. Bez vas by som tu naozaj dnes nestal… a teda par nikdy nezverejnenych fotiek. Lebo neboli az take dobre, hehehe… ? drzte sa mi.

A post shared by Boris Pršo (@borisprso) on

Foto: Instagram