Známy herec sa stal po desiaty raz otcom. Narodil sa mu synček

Obľúbený komediálny herec sa môže pochváliť skutočne veľkou rodinou, do ktorej pribudol nový člen. Ide už o desiateho potomka slávneho amerického hereca Eddieho Murphyho (57), ktorého mu porodila snúbenica Paige Butcherová (39).

Chlapček dostal meno Max Charles a narodil sa ešte v piatok 30. novembra. Ide o druhé spoločné dieťa dvojice, ktorá už má spolu dvojročného synčeka Izzyho. Herec tvorí pár s modelkou od roku 2012.

View this post on Instagram

По сообщениям СМИ, 57-летний #ЭддиМерфи стал отцом в десятый раз. Актер и мама малыша, 39-летняя австралийская модель #ПейджБатчер, также воспитывают дочь Иззи. А от экс-возлюбленных у Мерфи есть еще восемь детей, хотя кое-кого он не хочет признавать ? О поле малыша и других детях звезды – читайте по ссылке в описании нашего профиля ? ——— #spletnik #spletnikru #eddiemurphy #paigebutcher

A post shared by Spletnik (@spletnik_ru) on

Ďalšie deti má s niekoľkými ženami. Najstarším je syn Eric, ktorého matkou je Paulette McNeelyová. Druhého syna Christiana má s ďalšou priateľkou Tamarou Hoodovou.

Herec neskôr splodil s modelkou a dnes už exmanželkou Nicole Mitchellovou päť potomkov. Zo vzťahu s britskou speváčkou Melanie Brownovou, členkou skupiny Spice Girls, má dcéru Angel Iris, ktorá prišla na svet v roku 2007.

people.com, Instagram