St. sep 18th, 2019

Žena ukázala, čo jej ostalo po obrovskom bruchu. Takto vyzerá mesiac po pôrode trojičiek

3 min read

Sympatická dánska rodinka sa už nejaký ten čas teší z trojičiek, ktoré dostali mená Iben, Agnes a Filip. No kým sa detičky narodili, tehotenské brucho mladej mamičky dosahovalo obrovské rozmery a sama bola prekvapená, do akej veľkosti narástlo.

No ako vyzeralo jej bruško mesiac po pôrode?

“Som sklamaná z toho, že moje brucho sa nezmenšilo ani mesiac po pôrode, dosť ma to prekvapilo. Stále vyzerá zvláštne a ovísa. Nie som veľmi šťastná, že som túto fotku musela zverejniť. Na druhej strane sa teším, že ma už jazva po cisárskom nebolí,” napísala Mária k aktuálnej fotke, ktorú zverejnila na Instagrame.

Radosť z detičiek je však niekoľkonásobne väčšia a tak je zmieraná aj z nepekne vyzerajúceho brucha. Okrem trojičiek majú s manželom ešte dvojročného syna, ktorý je zo súrodencov nadšený.

View this post on Instagram

#postpartumbody ⠀ 4 weeks after the birth of my triplets. 👶🏼👶🏼👶🏼 ⠀ I still have a weird looking hanging belly, and I am a bit surprised it has not gotten smaller since my last picture three weeks ago. Kind of disappointing I must admit, and I am not too happy to share this picture. On the positive side the c-section scar doesn’t hurt anymore, and in the last two days I’ve almost felt like myself again! Except for this heavy sagging belly that is. 😆 I’ve been waiting for some belly bands that were shipped from the US several weeks ago, and they will finally arrive tomorrow. Can’t wait to try them on and see if they have any effect! ⠀ ⠀ #triplets #postpartum #impatient

A post shared by triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen) on

Pridajte sa na náš Instagram >>TU<<

Instagram


Nastavte si, aby sa vám na Facebooku zobrazovalo viac našich článkov. Stačí si nás pridať medzi obľúbené stránky 🙂

Kliknite na Novinky -> Upraviť preferencie -> Určite, kto sa má zobrazovať ako prvý -> Pohľadajte našu stránku Peepl.sk, kliknite na ňu, pridá sa hviezdička a potvrdíte HOTOVO.