Viktor Vincze poukázal na fakt z volieb: Rovnako reaguje aj prezidentka či ľudia z rôznych kútov Slovenska

V sobotu 29. februára sa na Slovensku konajú parlamentné voľby, ktoré rozhodnú o tom, ktoré politické strany sa dostanú do parlamentu na najbližšie štyri roky. O hlasy voličov sa uchádza 24 kandidajúcich subjektov.

Slováci od 7.00 h môžu využiť svoje právo, pričom si zvolia jednu politickú stranu, ktorej dajú svoj hlas. Zdá sa, že tento rok bude účasť vyššia ako inokedy, čo nasvedčujú aj príspevky Viktora Vinczeho či prezidentky Zuzany Čaputovej.

“Toto sme chceli?! Toto sme si vyštrngali?! Aby sme stáli v radoch ?! ÁNO! V tomto rade veľmi radi. V Karlovke je pretlak, čakáte takto aj u vás? Dajte tipy na účasť, Adelka: 72%, Viktor: 64%,” píše markizácky moderátor v príspevku na Instagrame, pričom pridal aj fotku, na ktorej vidieť, ako s Adelou čakajú v rade.

Podobný príspevok zverejnila aj prezidentka Zuzana Čaputová: “Prvýkrát som pri voľbách čakala v rade. Neviem, či to bolo hodinou, ktorú som si vybrala alebo vysokou volebnou účasťou, ale viac by ma potešilo to druhé.”

Ľudia pod príspevkami uviedli, že podobná situácia je aj u nich, teda v rôznych častiach Slovenska, dokonca aj v menších mestách či na dedinách, kde sa taktiež čaká v rade.

Ako to vyzerá u vás? Tiež ste čakali v rade?

https://www.instagram.com/p/B9JkmjjBPxb/

https://www.instagram.com/p/B9Jo5q8njab/