Vieme prvé detaily tehotenstva Meghan Markle i to, kedy radostnú novinu oznámili kráľovnej

V pondelok doobeda oznámil Kensingtonský palác radostnú novinu a všetci fanúšikovia kráľovskej rodiny neskrývali obrovské nadšenie. Princ Harry s manželkou Meghan Markle čakajú svoje prvé dieťa, ktoré by sa malo narodiť na jar 2019.

Kráľovná Alžbeta II. dnes oficiálne zablahoželala svojmu vnukovi princovi Harrymu a Meghan Markle k tehotenstvu, o ktorom si už verejnosť šepkala posledných niekoľko dní, kvôli voľnému oblečeniu vojvodkyne. Dvojica však mala radostnú novinku oznámiť kráľovnej už v piatok na svadbe Eugenie na hrade Windsor.

Podľa portálu dailymail má byť Meghan v dobrom zdravotnom stave a vraj už má za sebou 12. týždeň tehotenstva. To naznačuje, že bábätko bolo splodené koncom júla, teda desať týždňov po svadbe.

Dieťatko by sa tak mohlo narodiť koncom apríla 2019 a narodeniny by mohlo oslavovať približne v rovnakom období ako jeho bratranec princ Louis.

Princ Charles vo vyhlásení taktiež neskrýva obrovské nadšenie a veľmi sa teší na svoje štvrté vnúčatko. Rovnakú radosť má aj mama Meghan Markle, Doria Ragland, ktorá sa stane starou mamou po prvýkrát. Či bol o radostnej novinke vopred informovaný aj Meghanin otec nie je známe.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram