Tretia séria kriminálky Za sklom sa inšpiruje vraždou Kuciaka a jeho snúbenice: Poznáme dátum štartu

Foto: Instagram

  • Na obrazovky sa opäť vráti seriál Za sklom

Jeden z najúspešnejších seriálov TV JOJ v súčasnosti, Za sklom, sa už o pár dní dočká tretej série. Kriminálka v hlavnej úlohe s Jánom Koleníkom a Tomášom Maštalírom by mala čerpať námet aj z reálnych udalostí, ktoré sa diali na Slovensku v posledných rokoch.

 

JOJka potvrdilia, že televízna verzia filmu Trhlina sa na obrazovky dostane 17. septembra. Pôjde o dvojdielny film, v ktorom by sme mali vidieť aj zábery, ktoré v kinách diváci nevideli. To znamená, že kriminálny seriál Za sklom, by mohol pravdepodobne štartovať už v utorok 1. októbra.

Televízia pre tento rok pripravila väčší počet častí, keď zaužívanú klasiku v podobe ôsmich častí, nahradí číslo desať. Už v druhej sérii kriminálka ponúkla príbeh, v ktorom poukázala na prepojenosť mafie na politické špičky.

Tá najnovšia by sa mala venovať aj vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktorá od minulého roka doslova zmenila Slovensko. Tvorcovia sľubujú ešte silnejší dej s množstvom zvratov, takže sa máme na čo tešiť.

mediaboom.sk