Tajomstvo lásky Williama a Kate: Pre toto sa ľúbia aj po niekoľkých rokoch manželstva

Princ William s manželkou Kate patria medzi najsympatickejších členov britskej kráľovskej rodiny, o čom niet najmenších pochýb. Všetkých fanúšikov okrem toho mimoriadne teší, že i po niekoľkých rokoch manželstva sa stále na seba pozerajú s láskou, ktorá bije do očí.

Čo je ich tajomstvom lásky a prečo im to stále tak skvele funguje? Odpoveď na tieto otázky zodpovedala Clara Amfo pre magazín Hello!. Clara je rozhlasovou moderátorkou a mala už niekoľko príležitostí dostať sa do kráľovského paláca, kde videla, ako sa dvojica k sebe skutočne správa.

“Je to najroztomilejší pár, aký som kedy stretla, vždy s pohotovým vtipom,” približuje Clara, ktorá dodáva, že medzi manželmi prúdi fantastická energia.

William a Kate sa skutočne našli, o čom svedčí aj ich neprestajné vtipkovanie jeden na druhého. Princ si údajne nikdy neodpustí nejakú poznámku na to, že Kate to veľmi dobre za sporákom nejde. S humorom to berie aj samotná vojvodkyňa, ktorá na charitatívnej večeri organizovanej v Houghton House povedala: “William je hrozný, vždy si robí srandu z mojej kuchyne.” Vzápätí jej to vrátil aj manžel, ktorý pobavene reagoval: “To je dôvod, prečo som taký chudý.”

Foto: Instagram

Podobných situácii bolo počas uplynulých rokov zaznamenaných viac, či už išlo o vtipkovanie k Williamovým preriedeným vlasom či k rôznym bežným situáciám, ktoré obrátila dvojica na humor.

Veľmi sympatický okamih sa odohral aj počas posledných vianočných sviatkov na Cypre, kde dvojica navštívila vojakov. Kate mala oblečený zelený kabát a v momente, kedy stála pred vianočným stromčekom, William sa obrátil k ľuďom a poznamenal: “Prepáčte, rada sa sama maskuje.”

Veríme, že im takto ešte dlho vydrží.

tpi.it