SuperStar 2020 má víťaza: Stal sa ním TENTO spevák

Foto: Instagram

Superfinále SuperStar je za nami. Od prvého odvysielaného dielu ubehli viac ako tri mesiace a piati najlepší účinkujúci v nedeľu 31. mája zabojovali o titul najlepšieho speváka. Počas celého priameho prenosu diváci hlasovali prostredníctvom SMS za svojho favorita, ktorý získal rozprávkovú výhru 75 000 eur. 

 

Napriek tomu, že superfinále sa muselo zaobísť bez plného obecenstva a porota bez piateho člena – Moniky Bagárovej, ktorá bola prítomná aspoň prostredníctvom video spojenia, dopadlo živé vysielanie nad očakávania.

Do pätice spevákov, ktorí zabojovali o výhru sa dostali: Dominika Lukešová, Diana Kovaľová, Barbora Piešová, Martin Schreiner a Giovanni Ricci.

V prvom kole súťažiaci odspievali svetový hit, v druhom kole slovenský alebo český hit, no do tretieho kola sa dostali už len traja súťažiaci, ktorí si zaspievali svoj obľúbený song. V superfinále sa stretli podľa výsledkov SMS hlasovania  Diana Kovaľová s piesňou  Someone You Loved od Lewisa Capaldiho, Barbora Piešová s piesňou Next to Me od Imagine Dragons a Martin Schreiner, ktorý zaspieval song od Christiny Aguilery: Say Something.

Celý večer bol napínavý, výsledky SMS hlasovania premenlivé, no napriek tomu diváci rozhodli o víťazovi tohtoročnej súťaže, ktorou sa stala Barbora Piešová. Fanúšikov presvedčila fantastickými výkonmi a najvyšším počtom hlasov porazila svojich súperov Dianu Kovaľovú, ktorá skončila na druhom mieste a Martina Schreinera, ktorý si vyspieval tretie miesto.

TV Markíza, Instagram