Sajfa si nevie vynachváliť rodičovstvo: FOTKA, ale aj video hovoria za všetko

Foto: Instagram

  • Sajfa si naplno užíva malú dcérku Sárku

Ešte v septembri sa moderátor a youtuber Matej Sajfa Cifra stal prvýkrát otcom, s čím sa hneď pochválil fanúšikom na sociálnej sieti. S markizáckou redaktorkou Veronikou Ostrihoňovou sa tešia z dcérky, ktorej dali meno Sára.

 

Sajfa je v poslednom období mimoriadne aktívny na sociálnych sieťach, pričom pomerne často dovoľuje svojim sledovateľom na Instagrame nahliadnuť aj do jeho súkromia.

Urobil tak aj najnovšie, kedy sa pochválil skutočne krásnou fotkou so svojou malinkou dcérkou, ktorá mu spokojne spala na hrudi.

Ako správny otec, nezabúda pri tejto peknej rodičovskej aktivite na oddych, čo dokonale zachytáva vzniknutý záber, ku ktorému niekoľko jeho fanúšikov napísalo, že práve takéto chvíle so svojimi deťmi milovali.

 

Okrem fotiek a príspevkov na Instagrame, Sajfa pridáva na svoj youtube kanál aj videá, pričom v tom poslednom spolu s Veronikou odpovedajú na otázky ich fanúšikov, predovšetkým k rodičovským povinnostiam.

 

Ak by vás zaujímalo viac z toho, ako to zatiaľ zvládajú a či sa pri malom bábätku aspoň trochu vyspia, si môžete pozrieť v nižšie priloženom videu.

V ňom dokonca rozoberajú aj otázku, čo by povedali, keby ich Sára v budúcnosti chodila so synom Rytmusa a Jasminy, Sanelom.

Instagram, YouTube