Pozrite si upútavku na novú sériu obľúbenej talentovej šou: Nekompromisný Slávik v úlohe, ktorú neznáša!

Televízia JOJ v týchto dňoch naplno pripravuje novú sériu talentovej šou Česko Slovensko má talent. Po tom, čo nakrútili tzv. divadelné kolá, ktoré sa v posledných rokoch presunuli z divadiel do Incheba arény, má televízia za sebou výrobu aj veľkolepej upútavky. 

Tohtoročná upútavka, ktorá má prilákať divákov k tomu, aby si už začiatkom septembra sadli pred televízne prijímače a sledovali novú sériu šou, sa nesie v znamení cirkusu. Podľa TV JOJ, dvojdňové nakrúcanie absolvoval štáb v cirkuse Humberto, ktorý má spomedzi Českých, či Slovenských cirkusov, najdlhšiu históriu.

Popri desiatkach talentovaných a šikovných artistov, tanečníkov a akrobatov sa v hlavnej úlohe predstavili samotní porotcovia – Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař, a moderátori Lujza Garajová Schrameková a Dávid Gránsky.

Výber fotografií z nakrúcania upútavky
Výber fotografií z nakrúcania upútavky

Práve porotca Jaro Slávik fanúšikov zaiste prekvapí – v upútavke sa objaví v roli kúzelníka, ktorých ako je o ňom všeobecne známe, neznáša. Samotnú upútavku si môžete pozrieť vo videu TU.

Prvú časť novej série JOJka odvysiela v sobotu 1. septembra. Či sobotné vysielanie televízia ponechá aj v ďalších častiach, nateraz známe nie je.

Zdroj a foto: joj.sk