Nechala svoje malé deti (1, 2) samé v kúpelni a odišla: Potom sa jej naskytol hrozný pohľad

  • Žena nechala 11-mesačného syna a 2-ročnú dcéru samé vo vani

Lindsee Lonardo, 32-ročná žena z amerického Tennessee, nechala svoje dve malé deti kúpať sa vo vani, pričom ona si zatiaľ išla zapáliť cigaretu a vypočuť hudbu. Po príchode do kúpeľne sa jej však naskytol hrozný pohľad.

 

“Nechala som ich na krátky čas samých, potrebovala som desať minút, aby som si dala cigaretu a vypočula si hudbu,” povedala po nešťastí matka.

Keď sa vrátila do kúpeľne, 11-mesačný chlapec bol ponorený tvárou nadol vo vode a nedýchal. Jeho matka mu poskytka ihneď prvú pomoc s masážou srdca, následne zavolala záchrannú službu, ktorá ho previezla do nemocnice, kde chlapec ležal v kritickom stave.

>>>Tragédia na svahu: Pri sánkovačke zomrel len 4-ročný chlapček

Dieťa bojovalo o život dva dni, no bohužiaľ, poškodenie mozgu bolo natoľko vážne, že napokon malý Aiden Leonardo zomrel.

Žena bola obvinená za opustenie maloletého a čelí obvineniu z vraždy prvého stupňa, kaucia bola stanovaná na 250 000 dolárov. Prvé pojednávanie sa uskutoční v utorok, no podľa správ amerických médií mala 32-ročná žena problémy so zákonom aj v minulosti, kedy bola obvinená zo zneužívania detí.

dailymail.co.uk, foto: Twitter