Nečakaný koniec Farmy: V polovici bolo natáčanie ukončené

Diváci televízie Markíza majú momentálne možnosť sledovať už desiatu sériu reality šou Farma, ktorá je úplne iná ako tie predošlé. Kvetku Horváthovú vystriedala na poste moderátorky Evelyn, medzi súťažiacimi sa objavili aj celebrity a prostredie nie je až tak drsné, na aké boli súťažiaci zvyknutí v predchádzajúcich sériách.

A ako sa zdá, stále to nie je všetko. Na povrch vyplávala ďalšia pravda, ktorá potvrdila, že táto séria bola menej psychicky náročná.

Doteraz trvalo natáčanie Farmy dlhé štyri mesiace, teraz je to inak. Súťažiaci mali na statok odísť koncom júla, no celé natáčanie sa ukončilo v prvý októbrový víkend, teda trvala len dva mesiace. Čo je za tým?

Ako sa podarilo zistiť portálu topky.sk, diváci o nič neprídu a reality šou budú môcť na televíznych obrazovkách sledovať štyri mesiace tak, ako doteraz. Zmenila sa len štruktúra natáčania a zefektívnili čas.

V predchádzajúcich Farmách sa 5 epizód, ktoré boli odvysielané počas jedného týždňa natáčali 7 dní. “V pondelok bolo vyhlásenie farmára týždňa, v utorok voľba sluhov, vo štvrtok voľba prvého duelanta, v sobotu voľba druhého duelanta, v nedeľu duel. Dnes sa to robí efektívnejšie a celý tento cyklus trvá len 5 dní,“ uviedol zdroj pre topky.sk.

V desiatej sérii sa tohto systému nedržia a celý pobyt na Farme sa tak skrátil o polovicu.

topky.sk, Instagram

2 thoughts on “Nečakaný koniec Farmy: V polovici bolo natáčanie ukončené

Comments are closed.