Na obrazovky sa údajne vráti Tvoja tvár: Markíza chce do nej nalákať veľkú hviezdu

Fanúšikov obľúbeného zábavného programu čaká dobrá správa. V televízii Markíza totiž bude znova prebiehať Tvoja tvár znie povedome, pričom súčasťou tejto populárnej šou by mala byť aj slávna speváčka a herečka.

Televízia, ktorá plánuje program vysielať už túto jeseň, sa pomaly  zameriava na oslovovanie potencionálnych celebritných účastníkov, ktorí by sa stotožnili s ponukou na účasť už piatej série v šou Tvoja tvár znie povedome.

Markíza už dvakrát predložila ponuku známej speváčke a herečke Nele Pociskovej. Hlavným esom sa mala stať už v prvej sérii tejto šou v roku 2016 , neskôr sa rozšírilo, že by  sa mala zúčastniť na filmovaní štvrtej série, ktorá sa vysielala na jeseň predošlého roka.

Nela, ale svoju spoluúčasť na nakrúcaní v oboch epizódach musela nakoniec odrieknuť kvôli tehotenstvu a rodičovským povinnostiam, a program sa musel zaobísť bez nej.

Foto: Instagram

Herečka pre Nový čas prezradila, že aktuálne konzultuje s príslušnými osobami z relácie svoju účasť. V prípade, že Pocisková ponku prijme,  za všetky odvysielané časti by mohla zarobiť  krásnu sumu 25 000 eur.

cas.sk