Muž opustil tehotnú priateľku z nepochopiteľného dôvodu: Ľudia mu to poriadne natreli!

muž, plač

Ilustračné foto: pixabay.com

  • Skutočný príbeh muža, ktorý opustil tehotnú priateľku
  • Ľudia majú na to jasný názor

Život píše najrôznejšie príbehy, niektorú sú dobré, iné skôr na zaplakanie. Presne ten druhý prípad zažíva istý Slovák, ktorý sa rozhodol zdôveriť so svojím trápením ostatným a zároveň prosil o radu nezainteresovaných ľudí. Ako však mohol čakať, komentujúci mu venovali vo väčšine prípadov negatívne reakcie.

Na facebookovej stránke Priznania žien sa pred nejakým časom objavil príbeh muža, ktorý chcel počuť názor iných. Väčšinou sa však ľudia zhodli, že už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom a staré chyby sa len veľmi ťažko dajú napraviť.

“Mňa by zaujímalo, v čom ťa klamala, že to zašlo až do takého štádia že si ju opustil… To sa nedá len tak, keď je bejby na ceste na tento svet (keď v tom nevera “nebola”),” znel jeden z komentárov, ku ktorým sa pripojilo mnoho ďalších.

“Chceš radu? Nikdy nesprav tú istú chybu druhýkrát.”

“Zistil si, že tvoje ego nie je jediná vec na svete. A teraz si prečítaj po sebe -> opustil som ženu s dieťaťom, na niekoľko mesiacov, lebo som bol urazený.”

Prečítajte si príbeh muža

“Pred pol rokom som sa rozišiel s priateľkou, s ktorou sme boli dva roky spolu a s ktorou sme čakali dieťa. Náš vzťah bol super, sem tam hádka, nič strašné. Potom ako sme spolu začali bývať som zistil, že ma klamala v určitých veciach. Nebola v tom nevera ale ma to proste sralo a tak som ju tehotnú opustil a odsťahoval sa. Prosila ma, nech sa ku nej vrťtim aspon kvôli dieťaťu, ale bol som tvrdohlavý a urazený. Po pýr mesiacoch a vzťahoch o ničom som zistil, že som urobil strašnú chybu. Mám 35, mal som ženu čo ma milovala a dieťa na ceste. Chýba mi a chcem ju späť, ale ona ma úplne vymazala zo života. Zistil som, že už porodila, ale nechce už so mnou nič mať. Nechce aby som sa o dieťa staral. Nechce mi ho ukázať, ani zapísat ma do rodného listu. Zablokovala ma všade, kde sa dalo. Neviem ani kde bývajú. Čo mám robiť neviem. Posral som to. Teraz moje dieťa bude hovoriť otec niekomu inému a ja zostanem sám. Ani neviem, či ona už niekoho má. Tie myšlienky ma serú. Stále ju milujem. Poraďte, kto to zažil.”

Čo by ste mu poradili, má ešte zmysel snažiť sa zabojovať o jej stratenú dôveru?


Podeľte sa s nami aj vy o svoj príbeh, prípadne o situáciu, ktorá sa vám stala. Uverejníme anonymne.

redakcia@peepl.sk

Facebook/Priznania žien