St. sep 18th, 2019

Meghan Markle sa ukázala na verejnosti: Ľudia ju skritizovali kvôli výberu šiat

2 min read

Foto: Instagram

V sobotu 8. júna sa vo Veľkej Británii konali oficiálne oslavy pri príležitosti 93. narodenín kráľovnej Alžbety II., ktoré síce mala 21. marca, no oslavy sa usporadúvajú kvôli lepšiemu počasiu každý rok v júni. Pri tejto príležitosti sa zišla celá kráľovská rodina, vrátane vojvodkyne Meghan, ktorá je momentálne na materskej dovolenke.

Meghan sa od narodenia syna Archieho a jeho krátkom predstavení verejnosti, objavila po prvýkrát na verejnosti po boku svojho manžela, princa Harryho, pričom vyzerala veľmi spokojne.

Vojvodkyňa zo Sussexu zvolila voľný tmavomodrý outfit, za ktorým chcela pravdepodobne schovať kilá navyše, ktoré jej ostali po pôrode, no pôsobila tak oveľa širšia, ako v skutočnosti je. Mnoho ľudí sa na sociálnej sieti zhodlo, že šaty sa jej vôbec nehodili a zvolila skutočne nevhodné oblečenie, ktoré jej nepristalo.

“Aké strašné šaty má na sebe,” znel jeden z komentárov, pričom podobných sa ich objavilo viac. “Vyzerá staro, ako Harryho mama.” “Milujem jej štýl, ale dnes úplne hrozné.”

Osláv sa zúčastnila celá rodina, vrátane princa Williama s manželkou Kate a ich tromi deťmi.

Instagram