Meghan Markle na oficiálnej udalosti len tak žiarila, Harry z nej nespustil oči. TOTO bol dôvod!

Po tom, čo sa Meghan Markle vydala v máji 2018 za princa Harryho, bola nútená sa rozľúčiť s úspešnou kariérou herečky. Miesto toho sa však môže venovať charitatívnym akciám, ktoré sú jej srdcu blízke už roky.

Sympatická vojvodkyňa sa zapojila do veľmi prospešného projektu na pomoc komunitnej kuchyne s názvom Hubb Community Kitchen, sídliaca v Londýne, kde sa stretávajú ženy, ktoré stratili svoje domovy a blízkych pri tragickom Grenfellskom požiari z minulého roka.

Keďže má komunita problém kuchyňu financovať, Meghan sa rozhodla, že to nenechá len tak. Vznikla veľmi pekná kuchárska kniha komunity s 50 receptami, do ktorej napísala dokonca vojvodkyňa preslov a sama sa podieľala na príprave jedál.

A práve oficiálne predstavenie tejto peknej publikácie sa konalo vo štvrtok 20. septembra v Kensingtonskom paláci. Spoločnosť  robil Meghan manžel Harry a dokonca aj druhá významná osoba. Na slávnostnú udalosť prišla aj jej mama Doria Ragland, ktorá sa po boku dcéry objavila po prvýkrát od kráľovskej svadby.

Meghan má so svojou mamou veľmi dobrý vzťah a bolo to na ich vystupovaní aj počas celej udalosti vidieť. Vojvodkyňa doslova celá žiarila a musela to byť pre ňu významná chvíľa po niekoľkých mesiacoch, čo na verejnosti striktne dodržiavala prísny kráľovský protokol. Princ Harry a taktiež aj jej mama, neskrývali obrovskú hrdosť na Meghan, ktorá bola súčasťou skutočne krásneho projektu.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram