Markíza oznámila meno moderátora šou Tvoja tvár znie povedome: Pyca nahradí táto známa tvár

Foto: Instagram

  • Šou Tvoja tvár znie povedome sa opäť vráti na televízne obrazovky

Televízia Markíza pripravuje ďalšiu sériu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa opäť predstaví niekoľko známych tvárí slovenského šoubiznisu. Snáď najväčším lákadlom budú výkony talentovanej herečky a muzikálovej speváčky Nely Pociskovej, ktorá bude jednou z účinkujúcich.

Piata séria šou sa však bude niesť aj inou novinkou, ako bude len osmička nových účinkujúcich. Televízia totiž oznámila meno moderátora, ktorý nás bude touto sériou sprevádzať.

I keď mnohí diváci si nevedia predstaviť na poste moderátora Tvojej tváre nikoho iného, ako práve Pyca, budú sa musieť zmieriť so zmenou. Novým moderátorm bude Martin Nikodým, ktorý si účinkovanie v šou vyskúšal v štvrtej sérii.

“Pamätám sa na úžasnú atmosféru, ktorú som zažil ako účinkujúci v tejto šou a potešil som sa, že by som mohol opäť zažiť tú energiu, ktorou je program doslova nabitý. Vzal som si pár dní na rozhodnutie, ale myslím, že uplynulo sotva 24 hodín, keď som volal režisérovi, že som nenašiel žiadny dôvod, pre ktorý by som mal ponuku odmietnuť,” uviedol Martin pre Markízu.

markiza.sk