Ľudia poriadne naložili Twiinskám za ich novú pieseň: Výber trefných komentárov

Foto: Instagram

  • Twiinsky prestavili svoju novú skladbu s názvom Que me gusta

Vo štvrtok 1. augusta predstavilo sesterské duo Twiins svoju novú pieseň, ktorá dostala španielsky názov Que me gusta, no väčšina textu je spievaná angličtinou. I keď si od nového songu pravdepodobne sľubovali veľa, žiaľ, ich zámer im nevyšiel, nakoľko ľudia majú na ich nový počin negatívne reakcie.

Pod pikantným videoklipom, v ktorom Veronika s Danielou nechali vyniknúť svoje dokonalé postavy, sa začali kopiť negatívne reakcie ľudí, ktorí dievčatám skutočne nič nedarovali. I keď sme sa snažili nájsť aspoň jeden pozitívny komentár, nepodarilo sa nám to.

Pozrite si ich klip Que me gusta, ak ste ešte nemali tú česť, a zároveň si môžete prečítať niekoľko reakcií ľudí, ktorí sa rozhodli pieseň okomentovať.

Komentáre pod video na YouTube:

Prisiel som sem kvôli komentom, neostal som sklamaný.

PLAČEM! Keď už nevieš ako zaujať tak sa vyzlečeš jak lubňa, zapojíš rumunskú angličtinu a zaspievaš pár falešných tónov…

Síce som to dotiahol až do konca ale od 15tej sekundy som vypol zvuk.

Ten pocit keď máš 5500 dislike a like 500 a musíš vypnút čísla lebo by si sa cítil ešte viac trápnejšie než natočenie tohto videoklipu.

A ja že s vekom prichádza viac sebaúcty a sebareflexie, ale tak asi nie no.

Twinsky už ničím novým neprekvapia, tieto vzdychajúce pesničky spojené z viacerých jazykov a vlnenie tela mi dvíha maximálne iba mandle.

Bože môj, hanbím sa za vás. Fakt, kašlite už na to a robte niečo iné.

Najlepšie na tomto videu je to, že sa to dá pozerať bez zvuku.

Akože tá výslovnosť by mohla byť aj lepšia, videoklip o ničom, totálny bullshit.

Ďalší trapas na našej slovenskej scéne, podotýkam, tento je asi najväčší.

YouTube