Kaliho úprimná spoveď: Nádherné slová o rodičovstve, dcérke či jeho priateľke

Foto: Instagram

  • Raper Kali pridal na sociálnu sieť nádhernú fotku dcérky Nelky
  • Vyjadril svoje pocity i to, prečo otcovské povinnosti tak veľmi prežíva

Slovenský raper Kali sa vo februári stal otcom dcérky, ktorá dostala meno Nelka. Od jej narodenia si nevie vynachváliť otcovské povinnosti a svoj malý poklad si vychutnáva najviac ako sa len dá. Okrem toho nemá problémy na sociálnej sieti uverejniť súkromné zábery a dokonca často vyjadruje aj svoje pocity.

Presne to urobil aj teraz, keď pridal na svoj Instagram nádhernú fotku malej Nelky. K nej dopísal úprimné vyznanie, ktoré chytilo za srdce nielen jeho fanúšikov, ale aj mnohých iných ľudí.

Prečítajte si veľmi peknú Kaliho spoveď:

“Možno to extrémne prežívam, pretože ako verejne známej osobe mi chodí veľa príbehov o deťoch, ktoré potrebujú pomoc. Chodím do nemocníc a vidím, že čo mám doma (zdravú, šťastnú dcérku) neni samozrejmosť. V duchu sa modlím a ďakujem za každý nový deň, za jej úsmev a šťastie, ktoré z nej vyžaruje. Som šťastný, že mám ženu, ktorá je 100%tnou maminou, pretože poznám príbehy, kedy sa matky vzdali svojich detí alebo sa nestarali a nedávali lásku, ako by mali. Iné páry zas nemôžu mať bábo. Práve preto všetko čo prežívam doma berem ako tú najvačšiu výhru❤️🍀🙏🏽 a prajem to každému.”

>>>Počuli ste už Kaliho novú pesničku? Fanúšikovia nešetria slovami chvály