Jemné žieňa z Farmy je minulosťou: Vlaďka sa dnes pýši TAKOUTO postavou!

Ak patríte k fanúšikom televíznej Farmy, ktorú vysielala Televízia Markíza, určite si pamätáte aj na sympatickú Vlaďku, ktorá išla makať na Farmu a doma nechala snúbenca. Nuž, teraz je doma, ale maká najmä na svojej postave.

Vlaďka sa dostala do povedomia a získala si sympatie divákov aj tým, že odišla na Farmu od snúbenca a na Farme sa správala príkladne. Až na výnimku ohľadom jej spolubojovníka Romana, s ktorým sem-tam vyzerali, že sú si príliš blízki. Aj keď sa Vlaďka prebojovala takmer do finále, skončile tesne pred jeho bránami.

Jej život Farma ovplyvnila najmä pozitívne a ako sama hovorí, ak by bola možnosť, vrátila by sa tam. Tak aspoň odpovedala na svojom Instagrame, kde sa jej ľudia mali možnosť nejaké veci z jej súkromia opýtať. Okrem toho sa jej spýtali aj na jej vypracované bruško. Na otázku, že koľko cvičí svoje brušné svaly, odpovedala: “Skoro na každom tréningu”. A to je naozaj vidieť.

Vlaďka rada pridáva fotky zo svojho súkromia a tehličky na bruchu má už naozaj viditeľné. Vidno, že ako učiteľky telesnej výchovy a trénerky je jej pohyb blízky a motivuje tak aj svojich fanúšikov.

Fotky Vlaďky s tehličkami na bruchu si môžete pozrieť >TU<.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram