svadba, svadobná hostina, manželstvo,

Úžasná novinka: Známy Slovák sa oženil. Za ženu si vzal túto krásku!

Jeden z najznámejších slovenských DJ vstúpil so svojou milou do manželského zväzku.  Stalo sa tak iba pár mesiacov po zásnubách. Srdečne blahoželáme a tejto zamilovanej dvojici želáme len to najlepšie. 

Mimoriadne obľúbený DJ Milan Lieskovský ešte iba v máji ohlásil zásnuby so svojou veľkou láskou Veronikou Ružičkovou a už sa obaja pýšia svadobnými obrúčkami. Za svoj veľký deň si vybrali štvrtok 12 . júla, keď si v Borinke krátko po 15-tej hodine vzájomne povedali svoje áno.

Milan Lieskovský

O vzájomnej láske týchto čerstvých novomanželov nemôžu byť žiadne pochybnosti. Už i samotný text, ktorý uviedli na svojej pozvánke hovorí za všetko: ,, Láska je stav, keď máme vo vrecku pár sĺnk, tie v tráve nájdu si nežné miesta, tvojich rúk. Možno sa pýtaš práve, či všetko k nám, príde včas. Iba viem, že úsmev nájde, šťastie v nás…“, ktorý zaklincovali s hashtagom #roztocimezem.

milan lieskovský , láska , zamilovaná dvojica

Zaujímavosťou tiež bolo, že táto dvojica si od svojich hostí poprosila namiesto kytíc, žreby.

Na svadobnej hostine bola tá pravá, nefalšovaná zábava, kedže sa na nej zúčastnilo mnoho vychytených DJ-ov. A o tom, že nevesta bola prenádherná, sa môžete presvedčiť aj na fotkách.

Zdroj: europa2.sk  | Foto: pixabay, instagram