Jasmina s Rytmusom zverejnili nové fotky so synom: Špeciálny deň

Foto: Instagram

  • Vychutnávajú si malého syna

Užívajú si rodinné chvíle. Moderátorka Jasmina Alagič s manželom, raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským sa pred tromi mesiacmi stali rodičmi syna Sanela, ktorý je prvým dieťaťom dvojice.

Práve v sobotu 26. októbra už boli tri mesiace, čo sa Sanel narodil a pri tejto príležitosti obaja uverejnili na sociálnu sieť nové fotky.

“Milujeme Ťa celým srdcom a ďakujeme, že si vesmír vybral nás ako rodičov pre Teba a Teba ako syna pre nás,” vyznala sa Jasmina, pričom pridala fotku svojich dvoch chlapov.

“Moc si to užívame, akoby nič iné ako on ani neexistovalo. Ďakujem bohu za tento dar a milujúcej manželke,” napísal Rytmus, ktorý si otcovské povinnosti nevie vynachváliť.

View this post on Instagram

3 mesiace 🎉🎈Keby ste vy videli aké máme fotky videá by ste sa nasmiali. Neuveritelné ako sa mení každým dňom. Ako objavuje svet, tie prvé emócie keď niečo prvý krát vidí, alebo cíti. Ako by chcel niečo povedať, vyjadriť, ale ešte to nejde. Moc si to užívame, akoby nič iné ako on ani neexistovalo. Ďakujem bohu za tento dar a milujúcej manželke. 🙏🏽 🙏🏽🙏🏽 PS: Ja by som vám tak rád ukázal malého Sanyho v plnej kráse ako aj ostatné veci zo súkromia, pretože mám rád svojich fans. Veď kedysi som bežne dával fotky zo súkromia. Ale odvtedy, čo z nepochopitelných dôvodov tie bulvárne krysy chytili mániu a začali mi kradnúť fotky (kedysi im tak nejebalo🤷🏽‍♂️), tak som si povedal, že im tie fotky znehodnotím. Ano aj tak to ukradnú, ale s niekolko tisícovým promom. Takže je to iba koli tým parazitom

A post shared by @ rytmusking on


Podporiť našu prácu a náš magazín Peepl.sk môžete zdieľaním článku. Ďakujeme 🙂