Horoskop Paola Foxa pre Váhy, Škorpióna, Strelca, Kozorožca, Vodnára a Ryby na sobotu 1. mája

Foto: YouTube

  • Horoskop na sobotu 1. mája 2021
  • Horoskop pre znamenia Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká druhú polovicu znamení.

Horoskop na sobotu 1. mája:

Váhy – S priaznivou Venušou bude láska veľmi zaujímavá. Pokiaľ ide o prácu, budete schopní pristupovať k diskusiám o budúcnosti s väčšou silou a optimizmom.

Škorpión – Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa bude Mars v tomto mesiaci aktívny, stále však treba vyriešiť niektoré kontrasty v láske. Práca? Ak čelíte finančným alebo právnym problémom, konajte opatrne.

Strelec – V najbližších hodinách môže vzniknúť príliš veľa pochybností: od nedele 9. mája bude Venuša v opozícii a všetko sa môže skomplikovať. Čo sa týka práce, neviete, či prijať návrh. V týchto dňoch pochopíte, že musíte robiť veci pokojne.

Kozorožec – Počas dnešného dňa bude Venuša priaznivá: vzťahy zrodené za posledných pár týždňov by sa mohli stať dôležitými. Ale záleží to na vás … Pokiaľ ide o prácu, konečne budete schopní čeliť finančným problémom, ktoré vás už mesiace trápia.

Vodnár – Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa sa bude mesiac začínať s opozíciou Venuše a Marsu: to by mohlo spôsobiť určité problémy, najmä v pároch. Čo sa týka práce, dôležité projekty vo vás vyvolajú určité obavy. Skús to zvládnuť.

Ryby – Tento mesiac odporúčam pauzu na zamyslenie sa nad pocitmi. Pokiaľ ide o prácu, zdá sa, že nerobíte všetko tak, ako by ste mali. Nebolo by potrebné urobiť nejaké zmeny?

Najšťastnejším znamením dňa je Kozorožec.

Horoskop pre prvú polovicu znamení pre Barana, Býka, Blíženca, Raka, Leva a Pannu nájdete >>>TU.

Zdroj: tpi.it