Horoskop na utorok 8. októbra: Ktoré znamenia budú mať pozitívny deň?

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 8. októbra
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na utorok 8. októbra.

BARAN

Barani by mohli pocítiť mierny fyzický úpadok či napätie, čo ovplyvní celý váš deň. Snažte sa vyhýbať vážnym diskusiám či konflikom. Po práci si oddýchnite a zrelaxujte.

BÝK

Utorok bude pre Býkov určite lepším dňom ako boli tie predchádzajúce. Určité problémy však môžu vzniknúť v citovej oblasti, preto by ste konflitky nemali vyhľadávať. V nasledujúcich dňoch by to malo byť lepšie.

BLÍŽENCI

Blížencov čaká zložitý deň vhnodný na zamyslenie. Mali by ste sa pokúsiť odosobniť od všetkého, čo vám spôsobuje nepríjemné pocity, potrebujete pokoj mysle a regeneráciu.

>>>Kate alebo Meghan? Briti rozhodli, kto je najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny

RAK

Podľa Paola Foxa by sa dnes mohli objaviť v práci isté problémy, nesmie vás to ale odradiť, čoskoro bude lepšie. Na vaše znamenie budú pôsobiť priaznivo hviezdy. Tie vám môžu priniesť do vašich dní krásne emócie, dokonca aj v láske.

LEV

Levov čaká podľa horoskopu Paola Foxa pozitívny deň, počas ktorého môžete toho dosť urobiť. Budete pociťovať menej napätia v láske, dokonca ľahšie nájdete riešenia problémov. Čaká vás pekný deň, ste znamením dňa.

PANNA

Neodkladajte veci na zajtra, ale urobte ich dnes. Pravdepodobne si so sebou nesiete isté napätie, dokonca aj v citovej oblasti, ktoré sa zrodilo ešte počas predchádzajúcich dní. To ovplyvňuje vašu fyzickú, ale aj psychickú úroveň.

VÁHY

Je načase, aby ste sa oslobodili od minulosti a začali sa viac venovať prítomnosti. Snažte sa byť optimistickejší, pretože vzťah, ktorý teraz prežívate, má vynikajúce výhliadky do budúcnosti.

>>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

ŠKORPIÓN

Škorpióni budú mať podľa Paola Foxa trochu tlmený a stresujúci deň. Obrňte sa trpezlivosťou a opatrnosťou, počas nasledujúcich dní sa to zlepší. Snažte sa veľmi neznepokojovať, miesto toho si obnovte fyzickú formu a vnútorný pokoj.

STRELEC

Prežívate obdobie unávy a stresu, ktoré ovplyvňujú aj váš súkromný život, chvílami ste nerozhodní či sa môžete unáhliť. Aj napriek vášmu úsiliu nemôžete získať to, čo by ste chceli, najmä pokiaľ ide o riešenia. Nezáleží na vás, ale na niekom inom.

KOZOROŽEC

V utorok budú u Kozorožcov city trochu tlmené. Musíte násjť odvahu prestať riešiť minulosť a obrátiť stránku, najmä ak ide o nový vzťah, ktorý priniesol negatívne emócie. Je pravda, že to nejakú dobu trvá, no musíte sa o to pokúsiť.

>>>Poznáte slovenské nárečia? Otestujte sa v našom krátkom kvíze (III.)

VODNÁR

Dnes venujte pozornosť ekonomickým otázkam. Paolo Fox radí, aby ste sa vyhli zbytočnému míňaniu peňazí, čo by mohlo mať negatívny dopad na niektoré oblasti vášho života. Učite sú potrebné nejaké zmeny, no poriadne si premyslite aké.

RYBY

Paolo Fox predpovedá Rybám pozitívny deň, v ktorom by ste mohli nájsť dobrú rovnováhu v láske. Je dôležité robiť si plány do budúcnosti, no záleží na veku. Snažte sa byť optimistickejší.