Horoskop na utorok 3. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 3. decembra
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 3. decembra.

BARAN

Pozitívny deň pre vaše znamenie, aj keď vám nová kvadratúra Jupitera môže spôsobiť nejaké nepríjemné pocity v pracovnej oblasti. Vždy sa snažte urobiť všetko čo najlepšie, najmä vo svojej práci, no teraz ste trochu pod stresom a musíte sa nadýchnuť. Niečo nemusí ísť rovno dobre, no nezúfajte, je to len dočasný stav.

BÝK

Podľa horoskopu Paola Foxa bude utorok dosť tlmený deň. Našťastie sa veci čoskoro zlepšia, pretože budete mať Mesiac na vašej strane a všetko bude fungovať. Pokúste sa v najbližších hodinách vyhnúť konfliktom a diskusiám s ľuďmi vo vašom okolí. V láske môže dôjsť k určitému poklesu.

BLÍŽENCI

Pomerne priaznivý deň pre vaše znamenie, takže ak máte projekty na realizáciu alebo zaujímavé iniciatívy, nadchnite sa pre ne. Pokúste sa odložiť dôležité stretnutia, pretože ako sa hovorí, niektoré vlaky prichádzajú iba raz. Dobre bude na tom aj láska, viac sa otvorte pred vašim partnerom.

>>>VIDEO Najvianočnejším mestom na juhu Talianska je magické Locorotondo

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa, v utorok zažijete pocit pesimizmu a nevoľnosti, ktorý vás bude sprevádzať celý deň. To vás ovplyvní vo všetkom, čo budete robiť, od práce až po rodinu. Ak sa cítite nespokojní so svojím životom, možno je čas niečo zmeniť.

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa bude utorok dňom stresu a nervozity, pretože bude Mesiac v zlom postavení. Našťastie sa situácia zlepší už od druhej časti tohto týždňa. Ak sa musíte nad niečím rozhodnúť, neunáhlite sa a poriadne si to premyslite. Môžu sa objaviť citové problémy.

PANNA

Skutočne pozitívny deň pre vaše znamenie: využite príležitosť na realizáciu svojich projektov a získajte viac peňazí. Ak sa pred vami vyskytnú priaznivé okolnosti, využite ich v plnom rozsahu, bez zdržania. Od víkendu sa veci zlepšia aj v citovej oblasti.

VÁHY

Mali by ste byť pozitívnejší a optimistickejší. Preukážte v utorok všetky svoje zručnosti a schopnosti, pričom venujte pozornosť tomu, kto by sa pokúsil hodiť vám pod nohy polená. Veci sa od víkendu zlepšia, a to aj v láske.

ŠKORPIÓN

Deň plný nervozity pre vaše znamenie, takže môže dôjsť k rôznemu napätiu a zlej nálade. Utorok tak bude dňom plným stresu a úzkosti. Ak musíte urobiť dôležité rozhodnutia, možno by ste mali počkať na lepšie chvíle. V láske sa menej obmedzujte.

STRELEC

Podľa horoskopu Paola Foxa bude tento utorok skôr tlmený. Budete mať náladu ako na hojdačke, takže by ste sa nemali pokúšať o vážnejšie diskusie. Po práci si oddýchnite v spoločnosti svojho partnera alebo priateľov, prípadne zorganizujte príjemnú večeru.

>>>Poznáte jedlá našich starých mám z rôznych kútov Slovenska? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu Paola Foxa je utorok veľmi dobrým dňom pre vaše znamenie. Najmä vplyv niektorých planét, ako sú Mars a Saturn, vám pomôžu pri dôležitých rozhodnutiach. Láska bude na tom dobre.

VODNÁR

Veľmi pozitívny deň pre vaše znamenie. V láske by ste mohli prežívať krásne pocity, ktoré ste možno ani neočakávali. Ak máte teda partnera, nechajte ho cítiť sa dôležitým a venujte mu viac svojej lásky či zorganizujte romantické prekvapenie. Dobre bude na tom aj práca či financie. Ste znamením dňa.

RYBY

Po temnom období ste sa zotavili z pracovného aj ekonomického hľadiska. Dokonca aj v medziľudských vzťahoch ste prekonali napätie posledných dní a znovu ste našli pokoj. Dajte si pozor na nejaké možné nezhody v láske: buďte menej nervózni.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.