Horoskop na utorok 25. augusta: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na utorok 25. augusta 2020
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 25. augusta:

Baran – Mesiac je priaznivý, môže priať pocitom. Ak sa o niekoho zaujímate, choďte do toho. V práci je vhodný čas na uzavretie nejakej dohody.

Býk – Pokúste sa zorganizovať niečo príjemné so svojím partnerom. Ak ste slobodní, môžete zažiť nové emócie. Pokiaľ ide o profesionálny život, spor týkajúci sa zmluvy alebo dohody musíte vyriešiť.

Blíženci – V láske môže dôjsť k malým nedorozumeniam: skúste si to medzi sebou vysvetliť, vyvarujte sa hádkam. Pokiaľ ide o prácu, tieto posledné dni v mesiaci môžu byť trochu stresujúce, musíte sa pripraviť na jeseň s dobrým projektom.

Rak – Vhodný čas na lásku: nové stretnutia môžu viesť k niečomu dôležitému. V práci sú potrebné určité vysvetlenia, niektoré spolupráce sa pravdepodobne zmenia alebo sa uzavrú rôzne dohody.

Lev – Deň môže začať s nervozitou, po súkromnej a citovej stránke sa to môže popoludní zlepšiť. Na pracovisku však bude skôr tlmený deň s určitým spomalením alebo neúspechom.

Panna – Ak ste slobodní, musíte sa dostať zo svojej komfortnej zóny, hviezdy sú na vašej strane. Pozor len na Blížencov a Strelca, dnes môžu spôsobiť problémy. Čoskoro budú v práci dobré príležitosti.

Váhy –   Postupne sa zotavujete v oblasti lásky, aj keď stále existuje malé napätie: snažte sa vyhnúť konfliktom. V práci sa musíte snažiť pochopiť, čo pre vás už nie je dobré a ako to chcete zmeniť.

Zľavy na pobyty na Slovensku

Škorpión – Dajte si pozor na hriešne myšlienky, najmä tí, čo prežívate dva vzťahy súčasne. Tlmený deň aj na profesionálnej úrovni, ale nezúfajte, pretože čoskoro dôjde k významnému uzdraveniu.

Strelec – Mesiac sa vracia k vášmu znameniu a Venuša už nie je v opozícii: v láske sa teraz veci zlepšia. V práci sa deň začína pomaly, no zotavenie príde popoludní. Ste znamením dňa.

Kozorožec – Mali by ste sa pokúsiť obnoviť vzťah – v utorok popoludní bude najlepší čas, aby ste to dosiahli. Pokiaľ ide o prácu, firmy, ktoré vznikli v tomto období, by mohli mať určité problémy. Buď opatrní.

Vodnár – Deň sa začne tlmene, lepšie pocity budete mať popoludní, no musíte ich viac analyzovať. Ak vynaložíte úsilie, pracovné iniciatívy povedú k úspechu.

Ryby – Ráno bude pre vás omnoho lepšie ako popoludnie, sústreďte sa na to, čo vás zaujíma. Ak ste slobodní, môžete mať veľkú túžbu opäť vidieť niekoho, na kom vám záleží.