Horoskop na utorok 17. septembra: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

Foto koláž: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 17. septembra
  • Znamením dňa je Blíženec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na utorok 17. septembra.

BARAN

Vo vzťahu ste mohli mať v poslednom období veľké problémy, pričom v septembri sa môžete stretnúť s novými tlakmi. Preto konajte s pokojom a vyhnite sa vážnym diskusiám.

BÝK

Podľa horoskopu Paola Foxa je čas na inovácie, existujú záležitosti, ktoré by sa mohli meniť podľa hviezd. Taktiež môžete dostať nejaké správy, najmä od štvrtka.

>>>14-ročná školáčka si siahla na život po tom, čo ju ponížila učiteľka pred celou triedou

BLÍŽENCI

Slobodní Blíženci by sa mohli zamilovať, majú na to dobré obdobie. Je to tiež týždeň sily. Obklopte s ľuďmi, ktorí vám prejavujú náklonnosť a úctu. Ste znamením dňa.

RAK

Pre ľudí, ktorí sa narodili v znamení Raka, bude toto dôležitý týždeň. Ak cítite nedostatok potrebnej sily, môže to byť problém. Odolajte provokáciám, najmä ak dôjde ku konfliktom v rodine.

LEV

Podľa Paola Foxa nastane v utorok zlom v láske a v osobných vzťahoch, v ktorých vďka priaznivému Merkúru a Venuši prekonáte všetky prekážky. Cez víkend sa môžu vyskytnúť cestovné príležitosti.

PANNA

V utorok, stredu a vo štvrtok vám prajú hviezdy, pričom vám môžu naznačovať nejakú príležitosť alebo emóciu. Ide o vzrušujúci čas, v ktorom získate ocenenia či uspokojenia.

>>>Meghan zverejnila novú fotku syna Archieho: Nádherný záber kráľovskej rodiny

VÁHY

Pre Váhy bude tento týždeň náročný, dokonca aj vaša trpezlivosť môže byť vystavená testu. Ste unavení, možno až príliš, a to narúša vzťahy s ostatnými. V piatok a v sobotu to vyzerá dobre pre lásku.

ŠKORPIÓN

Škorpióni môžu podľa Paola Foxa cítiť vo vzduchu istý nepokoj. V láske sa cítite stále lepšie, no potrebujete si niečo aj tak objasniť. Ak by ste chceli nejaké veci zmeniť, počkajte aspoň do októbra.

STRELEC

Vo vašom znamení sa už nenachádzajú žiadne zlé hviezdy a to je dobrá správa. Avšak Mars môže spôsobiť isté napätie, tiež si dajte pozor na stres, ktorý by mohol byť najsilnejší počas víkendu.

KOZOROŽEC

Ľudia narodení v znamení Kozorožca by si mali dať pozor na vzťahy vo svojom okolí, pričom nechtiac môžete tolerovať isté veci, ktoré sa okolo vás dejú. Dajte pozor, aby ste do toho nevťahovali lásku.

>>>Poznáte základné talianske slovíčka? Otestujte sa v našom kvíze

VODNÁR

Podľa predpovedi Paola Foxa sa môžete v utorok, v stredu a vo štvrtok hnevať. Držte sa radšej v úzadí, aby sa situácia viac nevyhrotila. Od piatku pozitívne pocity pre lásku aj vzťahy všeobecne.

RYBY

Ak vás chce niekto presunúť na druhú kolaj, nedovoľte mu, aby vyhral. Medzi októbrom a novembrom bude veľké uzdravenie. Vzrušujúce obdobie na vzťahy, môžete opäť získať dôveru v seba samého. Nezabudnite na odpočinok.