Horoskop na utorok 16. júla: Levov čaká krásne obdobie

  • Horoskop na utorok 16. júla
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na utorok 16. júla.

BARAN

Je to deň, v ktorom by mohlo dôjsť k napätiu a diskusiám v citovej aj v profesionálnej oblasti kvôli Saturnu, ktorý vás robí nerozhodnými, čo nie je rovno najšťastnejšie. Skúste sa uistiť, že táto nerozhodnosť vám nenechá ujsť žiadne dobré príležitosti.

BÝK

Pre tých, ktorí sa narodili v znamení Býka, je tento utorok pozitívnym dňom. Ak sú projekty v štádiu realizácie, nevzdávajte sa, ale pokračujte s odvahou a odhodlaním, pretože idete správnou cestou. Teraz ukážte, že ste menej znepokojení a váhaví ako v minulosti a premeňte túto zmenu vo váš prospech.

>>>Kríza medzi Williamom a Kate? Tento detail má priblížiť, ako to medzi nimi je

BLÍŽENCI

U Blížencov existujú stále nejaké problémy, ktoré treba vyriešiť, pokiaľ ide o váš osobný život, ale predovšetkým aj o prácu. Práve toto zapríčiňuje zanedbávanie vzťahov a láska tak trpí. Preto by sa mohli viesť diskusie, Paolo Fox odporúča čím skôr to vyriešiť a vyjasniť si to.

RAK

Pre tých, ktorí sa narodili v znamení Raka, je utorok dňom, v ktorom by ste mohli byť netrpezliví kvôli niektorým nevyriešeným problémom. Pokiaľ ide o pocity, chcete potvrdiť lásku a prežívať vášeň naplno. Každý, kto nedávno ukončil vzťah, môže rozmýšľať na zmenou svojho rozhodnutia.

LEV

Podľa Paola Foxa je u Levov láska v popredí. Existuje možnosť, že to, čo ste videli ešte donedávna ako bežné priateľstvo, sa môže zmeniť na niečo viac. Toto je krásne obdobie, ktoré bude trvať až do konca augusta: jediným odporúčaním je, aby ste neboli arogantní a vyhli sa tak antipatii. Ste znamením dňa.

PANNA

Nechajte sa unášať udalosťami a nebráňte sa novým situáciám, pretože by mohli priniesť niečo dobré, čo sa prejaví do konca roka. Toto je obdobie príprav na veľkú jeseň, obdobie, v ktorom budete mať vynikajúce príležitosti. Takže ak sa niečo pokazí práve teraz, neberte to tragicky.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>>TU<<<

VÁHY

Nenechajte sa odradiť a hľaďte dopredu s optimizmom, aj keď žijete v čase, keď sa zdá, že všetko sa spomaľuje, pričom niekto bráni vášmu úsiliu. Od jesene bude všetko lepšie a medzi koncom augusta a začiatkom nasledujúceho mesiaca sa v profesionálnej sfére môžu objaviť pozitívne zmeny. Pokiaľ ide o pocity, stále existuje mnoho pochybností: pokúste sa ich čo najskôr objasniť.

ŠKORPIÓN

Čo sa týka Škorpiónov, v utorok môžu podľa Paola Foxa nastať konflikty v sentimentálnej sfére. Ak prežívate nový vzťah, pravdepodobne nie ste ochotní poskytnúť stabilitu, ale zároveň ju chcete od svojho partnera. Ak ste so svojím partnerom už dlhšiu dobu, vyhnite sa diskusiám a sporom.

STRELEC

Toto je deň, v ktorom by podľa Paula Foxa bolo lepšie vyhnúť sa niektorým výdavkom a dobre si kontrolovať účty. City budú na tom dobre aj u tých, ktorí sú slobodní. Priateľstvo, ktoré sa v tomto čase zrodilo, sa môže zmeniť na lásku. Ide o skvelé obdobie, ktoré by mohlo priniesť dlhodobý vzťah.

KOZOROŽEC

Čo sa týka znamenia Kozorožca, v emocionálnej sfére sa stále vyskytujú problémy, ktoré by sa mohli dať ale do poriadku. Tí, ktorí nedávno uzavreli vzťah, sú stále bolestivým spôsobom prepojení s pamäťou. Pokiaľ ide o prácu, nachádzate sa v období stagnácie, ale buďte pripravení na zmeny, ktoré sa uskutočnia na jeseň.

–>>Poznáte slovenské osobnosti len podľa jednej fotky? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

VODNÁR

Pre Vodnárov môže byť utorok trochu únavný kvôli mnohým veciam, ktoré máte v pláne a ktoré sa zaväzujete urobiť. Bohužiaľ, často cítite, že nie ste odmenení alebo dostatočne ocenení za svoj výkon. Snažte sa nehádať či diskutovať aspoň do piatku ohľadom pracovných záležitostí.

RYBY

Rybám Paolo Fox predpovedá, že na právnej úrovni by mohli nastať isté nepríjemnosti, ktoré môžu byť spojené s nejakou chybou, ktorú ste v minulosti urobili. Nevzdávajte sa, pretože nakoniec budete víťazi.