St. sep 18th, 2019

Horoskop na utorok 11. júna: Niektoré znamenia nemusia mať najlepší deň

3 min read
horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 11. júna
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na utorok 11. júna.

BARAN

Trochu tlmený deň kvôli akejsi malej prekážke, ktorá môže vzniknúť medzi niekoľkými ľuďmi. Snažte sa, aby to nebolo až tak veľmi ťažké. Taktiež sa vyhýbajte prepracovaniu. Láska je na tom omnoho lepšie.

BÝK

Obdobie veľkých zmien pokračuje, najmä v pracovnej oblasti. Aj keď nechcete, musíte sa prispôsobiť novým podmienkam. Vo všetkom v tomto chaose, idú do popredia city. Ste znamením dňa.

BLÍŽENCI

Pozitívny deň, najmä v láske. Využite príležitosť hovoriť a objasniť akékoľvek pochybnosti, vyjadrite to, čo cítite. Hlavne na pracovisku môžu ostať nevyriešené problémy.

>>>V Chorvátsku videli nebezpečného žraloka: Nachádzal sa pri obľúbenej destinácii Slovákov

RAK

Nervózny a stresový deň najmä v práci a v medziľudských vzťahoch. Snažte sa neprenášať nervozitu do lásky, nie je na to správny čas, nemuselo by to dobre dopadnúť.

LEV

Mali by ste zmeniť svoj postoj v láske, až potom sa veci zmenia. Teraz je ten správny čas urobiť zmenu vo vašom milostnom živote, využite to.

PANNA

Neutrálny deň. Čakáte na nejaké odpovede, ktoré by mohli prísť medzi štvrtkom a piatkom. Dajte si pozor v láske, partner možno od vás toho veľa vyžaduje, čo nemusí dobre dopadnúť.

VÁHY

Čaká vás deň ako stvorený na zotavenie, niektoré problémy sa však nedajú vyriešiť, i keď sú nedávne. V láske ste milovaní, dokonca aj tí, ktorí majú nový vzťah.

ŠKORPIÓN

Škorpiónov čaká pohodový deň, v ktorom pôjde všetko dobre v práci, ale aj v súkromnom živote, vrátane lásky. Dokonca aj keď sú nejaké problémy a budete musieť viac pracovať, nakoniec budete spokojní s tým, ako to pôjde.

>>>Viete, čím sa preslávili známe osobnosti? Vyskúšajte sa otestovať v krátkom kvíze

STRELEC

Nestabilný a emocionálne nebezpečný deň. Snažte sa vyhýbať pokušeniam a nerobiť unáhlené závery. Ak vás váš vzťah neuspokojuje, mali by ste sa s partnerom porozprávať.

KOZOROŽEC

Neutrálny deň, v ktorom dosiahnete len polovičné úspechy s mnohými ťažkosťami, môžno kvôli istým prekážkam. Nepodceňujte to a nerobte dnes zbytočne dôležité rozhodnutia.

VODNÁR

Pozitívny deň ako na pracovisku, tak aj v citovej oblasti. Vďaka tomu, že sa niektoré z vašich postojov pravdepodobne zmenili, sa cítite o dosť spokojnejší.

RYBY

Utorok bude pre Ryby akýmsi oživením, ale stále môžu existovať problémy v láske. Snažte sa to vyriešiť s kľudom, predídete zbytočne dusnej atmosfére.