Horoskop na utorok 12. marca: Toto vás dnes čaká podľa hviezd

Aký je denný horoskop pre vaše znamenie? Čo pre vás predpovedajú hviezdy a planéty? Aký budete mať deň? Aký vplyv budú mať planéty na vašu náladu? Prečítajte si, čo vám na utorok 12. marca prajú hviezdy.

Denný horoskop na utorok 12. marca:

BARAN

Baran sa dnes bude cítiť spomalený, bez energie a váš pracovný výkon nebude práve najlepší. Snažte sa odstrániť príčiny stresu a čo najviac sa mu vyhýbajte, po práci zrelaxujte.

BÝK

V posledných dňoch ste mali v rodine príliš veľa diskusií, najmä preto, že niektorí príbuzní majú vo zvyku zasahovať do vašich rozhodnutí. Práte kvôli tomu ste veľmi nervózni ako v práci, tak aj vo vzťahu s vašim partnerom. Práve dnes by ste sa mali snažiť rozptýliť, napríklad športom alebo inými aktivitami, ktoré vás zaujímajú.

BLÍŽENCI

Cítite sa nabudení po náročných dňoch kvôli negatívnemu vplyvu Marsu, ktorý pôsobil na vaše znamenie. Práve teraz získavate novú energiu, ktorú  treba využiť napríklad pri riešení vašej budúcnosti či napredovanie partnerského vzťahu.

Foto: pixabay.com

RAK

V tento deň môžete byť nervózni, takže sa musíte popasovať so všetkými ťazkosťami dňa. Energiu preto venujte na príjemnejšie aktivity, ktoré vás tešia a zároveň sa vnútorne upokojíte, najmä v práci. Dnes si dajte ale pozor na niektoré výdavky, mohli by ste prísť o peniaze.

LEV

Nachádzate sa v akejsi negatívnej fáze, v ktorej máte pocit, že ste stratili sebaúctu, ktorá vás v predchádzajúcich mesiacoch charakterizovala. Na druhej strane vám vaša osobnosť nedovolí vzdať sa. I keď máte na pleciach nejaké problémy, riešenie máte po ruke. Pre slobodných Levov dobrá správa, dnes večer by ste mohli mať zaujímavé stretnutie.

PANNA

Práve utorok je pre vás jeden z dní tohto týždňa, ktorý je veľmi pozitívny. Konečne máte za sebou ťažké obdobie čo sa týka lásky a môžete napredovať. Práve to umožnilo posilniť váš vzťah a začať tak novú fázu. Túto energiu využite na riešenie nových problémov, napríklad v práci.

VÁHY

Raz ste hore a raz dole. Práve taký by mal byť utorok. Na jednej strane prežívate vynikajúce obdobie z profesionálneho hľadiska, no na druhej strane ste dosť zanedbali svoje city. Práve preto môžete očakávať hádky, ktoré musíte ustáť a dať všetko do poriadku.

Foto: pixabay.com

ŠKORPIÓN

Predstavte si, že sa štyri alebo päť detí naťahuje o jednu hračku. Práve takto sa dnes cítite. Vaša rodina vyžaduje pozornosť, partner už plánuje letnú dovolenku, v práci máte toho veľa a pociťujete bolesť hlavy, vaše telo tiež nie je v najlepšej kondícii. Výsledkom je stres, ktorý vám uberá na nálade. Musíte viac zrelaxovať.

STRELEC

Ak ste slodobný Strelec, práve dnes môžete stretnúť zaujímavú osobu. Okrem toho máte v práci veľmi pokojný deň, čo si všimli aj vaši kolegovia a práve vo vaše spoločnosti hľadajú akýsi kľud. To vás samozrejme teší, že môžete byť aspoň takýmto spôsobom užitoční.

KOZOROŽEC

Tento mesiac vám zatiaľ veľmi nevychádza. Problémy v práci sa odzrkadlia na vašej motivácii, ktorá sa stále viac zmenšuje. Možno je práve dnes ten deň, kedy by ste sa mali rozhliadnuť po inej práci, ktorá by vás viac napĺňala a bavila.

VODNÁR

Už niekoľko dní vám nedá správať myšlienka, že by ste zorganizovali nejakú cestu aj s vaším partnerom. Musíte však brať ohľad aj na financie a zbytočne sa neunáhliť. Toto náhle rozhodnutie môže mať na svedomí bolesť hlavy a celkovú strata energie.

RYBY

Tak ako počas celého týždňa, aj utorok sa  bude uberať správnym smerom, najmä v láske. Ak už vo vzťah žijete, práve teraz je dobré obdobie na potvrdenie citov od partnera.