Horoskop na štvrtok 9. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 9. januára
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 9. januára.

BARAN

Vo štvrtok bude skôr tlmený deň, hlavne v láske. Snažte sa vyhnúť zbytočnej vážnej diskusii a argumentáciám, pretože môžete ľahko stratiť trpezlivosť bez akéhokoľvek dôvodu. Dobré správy sa objavia v oblasti práce, najmä od 12. januára.

BÝK

V citovej oblasti môžu prísť nejaké správy vďaka priaznivej Venuši a to hlavne od 13. januára. V tomto období sa určite vyhnite argumentom, takže sa pokúste ovládať vaše búrlivé emócie. Nové pracovné projekty či úlohy sa začnú od budúceho týždňa.

BLÍŽENCI

Ak máte problémy v pracovnej oblasti, skúste si to nevylievať na partnerovi. V skutočnosti by ste to mali využiť, aby ste zostali bližšie pri sebe. Ak existujú nejaké vážne problémy alebo situácie, skúste sa ich zbaviť, aby ste zbytočne vnútorne netrpeli.

>>>Láska v šoubiznise: Viete, ktoré známe osobnosti tvoria spolu pár? Otestujte sa v kvíze

RAK

Podľa Paola Foxa je v láske ten správny čas, aby ste napravili niektoré situácie či chyby. Veľa záväzkov mohlo spôsobiť, že ste sa trochu odcudzili od partnera, skúste preto zorganizovať niečo romantické, napríklad pekný výlet.

LEV

Situácia v láske sa pomaly zlepšuje, i keď ste si možno všimli, že pokoj medzi vami v poslednej dobe akosi chýba. Od 13. januára budú veci ešte lepšie, pretože už nebudete mať Venušu v opozícii. V práci sa problémy vyriešia už v druhej polovici mesiaca.


PANNA

Podľa horoskopu Paola Foxa sa dnes predpokladá pomerne neutrálna fáza bez akýchkoľvek noviniek, či už pozitívnych alebo negatívnych. Ste dosť zameraní na prácu, takže máte málo času na city. Finančne zložité obdobie.

VÁHY

Podľa horoskopu Paola Foxa nebude dnes Mesiac v dobrom postavení, čo by mohlo spôsobiť určité napätie a diskusie z mnohých hľadísk.  Môžu sa objaviť náhle zmeny v pracovnej oblasti, budete sa musieť prispôsobiť správam.

ŠKORPIÓN

Mesiac by mohol priniesť nejaké náhle rozptýlenie, najmä vo vzťahu s vašim partnerom. Paolo Fox odporúča pokúsiť sa zostať v pokoji a nezanedbávať ho. Nestresujte sa a viac si oddýchnite, potrebujete to.

>>>Poznáte 8 geniálnych slovenských hercov len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

STRELEC

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa by ste mali byť v láske opatrnejší. Snažte sa veľmi nežiarliť a ostať v pokoji, pretože by ste sa mohli s partnerom pohádať. Buďte opatrní, najmä ak existujú tajné vzťahy, táto hra sa musí skôr či neskôr skončiť. V práci nájdite viac pokoja.

KOZOROŽEC

Dnes by ste mali prehodnotiť niektoré veci. Ak vás už vzťah neuspokojuje, mali by ste sa zamyslieť nad tým, či má zmysel v ňom naďalej pokračovať. V práci musíte urobiť správne rozhodnutia, buďte hlavne zodpovední a neobviňujte ostatných za chyby.

VODNÁR

Veľmi priaznivý moment čo sa týka lásky a medziľudských vzťahov. Buďte opatrní, pretože deň sa síce začne dobre, no veci sa postupne zhoršia, najmä večer. Možné sú aj fyzické ťažkosti.

RYBY

Podľa horoskopu Paola Foxa je dnes pre Ryby veľmi pozitívny deň, hlavne čo sa týka lásky. Ak vášeň v poslednom období trochu zanikla, možno je ten správny čas dať vášmu vzťahu nový impulz. Slobodní môžu mať nové stretnuia. V práci buďte otvorenejší. Ste znamením dňa.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.