Horoskop na štvrtok 3. septembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 3. septembra 2020
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 3. septembra:

Baran – V láske nie je vylúčené, že východisko nájdu tí, ktorí boli v dvoch vzťahoch súčasne a mali pochybnosti. V práci sa sústreďte na budúcnosť a zostaňte pozitívni.

Býk – Neutrálny deň, víkend však bude užitočný na ukončenie nejakého boja. V práci nebudete mať čas urobiť všetko to, čo ste si na dnešný deň naplánovali.

>>>Spoznáte slovenské filmy len podľa jedného záberu? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Počas dňa môžete pociťovať únavu, zotavenie pre páry, ktoré prežili krízu. V práci môže príliš veľa záväzkov vyvolávať napätie, no mali by ste mať stres pod kontrolou.

Rak – Využite tento deň, ak potrebujete niečo objasniť alebo existuje niekto, kto vás zaujíma. Pokiaľ ide o prácu, budete pravdepodobne musieť tvrdo pracovať, aby ste sa nestali nepripravenými.

Lev – Pozitívny deň, niekto sa vás môže pokúsiť v niečom vyskúšať. V týchto dňoch môžete mať obavy kvôli financiám, je potrebné niečo vyriešiť.

Panna – V láske môžete byť pod tlakom, väčšiu pozornosť venujte diskusiám. Na profesionálnej úrovni sa teraz cítite lepšie a môžete sa zotaviť, najmä ak máte vlastný podnik.

Váhy – V láske je potrebná obozretnosť, vyhýbajte sa konfliktom, najmä ak je váš vzťah harmonický. Určité rozhodovanie v práci môže byť ťažké, pretože viete, že to nie je všetko len o vás.

Škorpión – Pokojný a priaznivý deň na objasnenie niektorých záležitostí, nepodceňujte stretnutia. V práci môžu prísť nejaké dobré správy. Ste znamením dňa.

Strelec – Do vzťahu zbytočne neprenášajte konflikty, pociťujete istú nespokojnosť.  Pozor na isté napätie v pracovnej oblasti, všetky vaše rozhodnutia nemusia byť správne.

Kozorožec – Ak ste spokojní v pracovnej oblasti, dobrá nálada sa prenesie aj do vzťahu.  Dnes vás môžu trápiť určité pochybnosti, ale musíte byť optimistickejší.

Vodnár – S partnerom sa môžete kvôli niečomu pohádať, možno kvôli nejakej dohode. V práci môže dôjsť k istému sklamaniu.

Ryby – Zaujímavý deň pre nové stretnutia a citovú oblasť. Dobre bude na tom aj práca, ak ste niečo nestihli počas predchádzajúcich dní dokončiť, dnes je na to vhodný deň.