Horoskop na piatok 27. novembra od Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Instagram

  • Horoskop na piatok 27. novembra 2020
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 27. novembra:

Baran – Musíte sledovať váš inštinkt, niečo nemusí byť úplne v poriadku. Ak by ste chceli v práci niektoré veci zmeniť, musíte sa dostať do rovnováhy. Rok 2021 je vám dá zásadné odpovede.

Býk – Ekonomické problémy by mohli spôsobiť diskusiu vo vzťahoch. Pokúste sa niektoré veci lepšie plánovať.  V práci je potrebné skontrolovať veľa vecí. Počas tohto obdobia sa snažte byť opatrní.

>>>Počasie na víkend, niekde môže snežiť

Blíženci – V piatok budete trochu bez nálady, môžete pociťovať nervozitu, najmä pokiaľ ide o pracovné záležitosti. V práci môžete byť trochu nahnevaní, pretože chcete okamžite vyriešiť problémy. Buďte si však istí: rok 2021 vám prinesie ďalšie výhody.

Rak – Ste dosť nervózni, snažte sa ostať pokojní. Neprenášajte napätie tohto obdobia do lásky. V práci sa snažte vyhnúť problémom a komplikáciám.

Lev – V láske môžete objasniť niektoré záležitosti. Ak s niekým nedokážete normálne komunikovať, radšej ho ignorujte. V práci je potrebné niečo prebrať, potrebujete odpovede. Mohla by prísť dôležitá správa.

Panna – Skvelý čas na pocity a lásku, teraz máte všetko vo vašich rukách. V práci je ten pravý čas na riešenie chúlostivých problémov, Jupiter je priaznivý.

Váhy –   V láske musíte byť predovšetkým úprimní. Tento deň ponúkne krásne emócie. Ak sa v práci niečo ešte nezačalo, nebojte sa: nemusíte si myslieť, že sa všetko zastaví.

Škorpión – Pozitívny deň z pohľadu lásky a vzťahov, neutekajte pred svojimi citmi. V práci konajte bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí, najmä ak máte spor na vyriešenie.

Strelec – Pozitívny a ozdravný deň pre lásku. Je čas vydať sa vpred a zapojiť sa do niektorých aktivít. V práci zvýhodňujte projekty a programy, ktoré myslia na budúcnosť. Ste znamením dňa.

Kozorožec – V láske sú veci oveľa lepšie. Môžete byť pozitívnejší, vaša nálada bude lepšia. V práci to stále nemusí byť ideálne, i keď ste prvé tri novembrové týždne museli prekonať isté prekážky.

Vodnár –Ste dosť unavení, v láske môže byť isté napätie či stres. V práci niekto závidí tomu, čo robíte. Malé problémy k vyriešeniu.

Ryby – Pozitívny deň. Ak sa vyskytli problémy v láske, musíte sa pokúsiť obnoviť vzťah. Ak hľadáte v pracovnej oblasti niečo nové, nezastavujte sa.