Horoskop na štvrtok 22. augusta: Býkom prajú konečne hviezdy

  • Horoskop na štvrtok 22. augusta
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na štvrtok 22. augusta.

BARAN

Podľa Paola Foxa bude váš štvrtok veľmi zaujímavý, najmä pokiaľ ide o lásku. Začnete brať dôraz na dôležité rozhodnutia, najmä čo sa týka najbližšej budúcnosti. Medzitým si zorganizujte na víkend nejakú príjemnú aktivitu.

BÝK

Aj ľudia narodení v znamení Býka prežijú veľmi pozitívny štvrtok. Hviezdy budú konečne na vašej strane a tiež vám pomôžu dosiahnuť väčší úspech v práci. Dobrá správa: mohli by ste mať veľmi zaujímavé stretnutia.

BLÍŽENCI

Koľko pochybností, milí Blíženci, najmä pokiaľ ide o romantiku s vaším partnerom. V poslednej dobe to nebolo ideálne, no zatiaľ ste o tom ešte nerozprávali. Možno ten moment prišiel práve teraz: so správnym dialógom by ste mohli vyriešiť všetko.

>>>Rozdelenie znamení do štyroch živlov: Ste oheň, zem, vzduch alebo voda?

RAK

Vo štvrtok by ste sa mali viac zaujímať o ľudí, ktorí vás skutočne milujú, a nie o tých, ktorí k vám nie sú úprimní. Pokúste sa lepšie komunikovať s ostatnými a venovať svoju pozornosť láske. V práci je všetko v poriadku, no aj tak nie ste spokojní.

LEV

Lev bude mať vo štvrtok šťastie: hviezdy budú benevolentné, ale radou je, veľmi to nepreháňať. Niekedy nie je dobré očakávať príliš veľa od seba či od ostatných. V láske to bude nepredvídateľný deň, najmä ak ste slobodní. Dobré správy v práci, najmä z ekonomického hľadiska.

PANNA

Priatelia Panny, v poslednom období vás úplne pohltil milostný vzťah. Je príjemné užiť si prvú fázu vzťahu, ale nezabudnite na svojich priateľov a rodinu. Tí z vás, ktorí boli zadaní už dlhší čas, uvažujú o spoločnom živote alebo o manželstve: je správny čas vyjadriť sa.

>>>Kate alebo Meghan? Briti rozhodli, kto je najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny

VÁHY

Váhy budú musieť vo štvrtok preskúmať niektoré projekty, do ktorých investovali čas, energiu a peniaze. Momentálne vaše úsilie nezískalo odmeny, v ktoré ste dúfali, ale ešte nie je čas vzdať sa. V rodine dávajte pozor na príliš veľa diskusií. Odložte akékoľvek porovnania.

ŠKORPIÓN

Zajtra bude Mesiac úplne proti vám. Hviezdy vám preto odporúčajú postupovať s veľkou opatrnosťou, aby ste sa vyhli upadnutiu do špirály smútku a nálady, z ktorej ste sa niekoľko dní vyhrabávali. Mali by ste niečo povedať priateľovi, ktorý vám urobil zle, ale nie je čas na diskusiu.

STRELEC

Strelec sa mohol dostať do veľkého napätia. S rodinou, s priateľmi, dokonca s kolegami v práci.  V poslednej dobe ste precitlivení a možno preto sa nechcete ešte viac sklamať. Pokúste sa dnes nejako rozptýliť a baviť sa.

>>>Poznáte základné fakty o Slovensku? Otestujte sa v našom kvíze

KOZOROŽEC

Priatelia Kozorožca, v poslednej dobe ste veľmi veľa premýšľali. Na istý čas ste sa vyhli odvážnym dobrodružstvám a projektom, pretože ste uprednostnili pokoj.  Ale teraz ste sa zmenili: chcete sa odvážiť a hviezdy vás vyzývajú, aby ste to urobili. Dobré príležitosti v láske pre slobodných.

VODNÁR

Vo štvrtok pôjdete do práce, ale budete sa tešiť na návrat domov k odpočinku. Z profesionálneho hľadiska nie ste v skutočnosti spokojní: radi by ste zmenili zamestnanie, ale v tomto období je ťažké nájsť vhodné alternatívy. Na konečný výber vyčkajte do jesene.

RYBY

Rybám sa črtá veľmi pozitívny štvrtok, predovšetkým preto, že môžu oznámiť nejakú dobrú správu. Uvedomujete si, že ste omnoho šťastnejší, keď môžete byť poslom niečoho príjemného. V práci sa môže objaviť hnev či frustrácia, no v tejto chvíli na to nemyslíte. Ste znamením dňa.