Horoskop na štvrtok 18. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 18. marca 2021
  • Znamením dňa sú Blíženci 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na štvrtok 18. marca: 

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Vo vzduchu stále vládne veľké napätie a pravdepodobne je potrebné vyriešiť nejakú diskusiu. Ak čakáte na odpovede z práce, môžu to byť nejaké novinky a všetko by mohlo dopadnúť lepšie, ako ste čakali.

Býk – Láska má vo vašom živote vždy dôležité miesto.  Ak v práci prídu nové návrhy, dobre ich vyhodnoťte: právny aspekt je v súčasnosti citlivou témou.

Blíženci – Čakajú vás pozitívne dni. Mladší majú naklonené hviezdy v oblasti citov. V práci sa musíte pohybovať s obozretnosťou a čeliť novinkám, máte veľa šťastia. Ste znamením dňa.

>>>Virtuálna prehliadka Tanzánie: Video, fotky i kontrolný kvíz. O tomto ste vedeli?

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Užitočný deň z pohľadu zmien v láske. V práci teraz musíte vydržať, možno dokonca uskutočniť projekt, ktorý vás zaujíma menej ako v minulosti.

Lev – Vo štvrtok by ste sa mali vyhýbať zbytočným diskusiám. Budete to vy, kto nebude vo vzťahu spolupracovať. V práci je v tejto chvíli na niektoré veci radšej počkať.

Panna – Vaša hlava je zaneprázdnená mnohými situáciami, pravdepodobne predovšetkým pracovnými. Najdôležitejšie inovácie sa však týkajú vzťahov a spolupráce, ktoré v tomto období vznikajú.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Ak sa už láska skončila i vzťah, bude lepšie, keď sa cez to prenesiete a nebudete viac doháňať minulosť. V práci sa snažte byť opatrní a nepodpisovať žiadne unáhlené dohody.

Škorpión – Mierne tlmený deň, ale zajtra to bude lepšie z pohľadu lásky. Ak si v práci hľadáte stabilné zamestnanie, zamerajte sa na svoje prirodzené diplomatické schopnosti.

Strelec – Naplánujte si na víkend niečo pekné, ale nezabudnite, že v piatok ešte nemusí byť ideálny. Nedeľa bude šťastným dňom. V práci je to oveľa lepšie, aj keď je potrebná väčšia vynaliezavosť.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Do lásky sa môže vrátiť trochu napätia. Pracuje sa vám lepšie, ale dajte si pozor na niektoré záležitosti – na konci mesiaca si môžete všimnúť, že k vám niekto nebol spravodlivý.

Vodnár – Štvrtok bude pre lásku trochu zložitý deň. V práci dochádza k postupným zmenám, aj keď vždy chcete viac.

Ryby – Ak existujú isté spory, ktorým musíte čeliť, urobte to dnes, nie zajtra. V práci môžete požiadať o zmenu zamestnania alebo možno získate niečo viac.

Zdroj: Corriere della Citta