Horoskop na stredu 31. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Ilustračné foto: Facebook

  • Horoskop na stredu 31. marca 2021
  • Znamením dňa sú Blíženci 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na stredu 31. marca 2021: 

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Pokračuje tranzit Venuše cez vaše znamenie: apríl bude zaujímavým mesiacom pre vzťahy; netrpezlivosť vo väzbách na Raka a Kozorožca. V práci bude treba prekonať určité ťažkosti.

Býk – V láske je ťažké vychádzať s každým, ale nepodceňujte nové stretnutia. Toto je deň nízkej koncentrácie v práci, vždy však viete, ako si stáť za svojím.

Blíženci – Mars je v znamení a pozýva vás k láske: vášeň so silnou fyzickou príťažlivosťou. V práci, ak sa okolo vás rodia projekty, nesmiete poľaviť. Prizanivá obloha: Mars, Jupiter a Saturn sú pri vás. Ste znamením dňa.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Pokúste sa vyriešiť problémy s láskou: Merkúr a Mesiac sú pri vás. V práci musíte počkať, kým sa veci samy zmenia.

Lev – Dnes je Mesiac v opozícii: snažte sa byť diplomatický. Obzvlášť obdobie pre nezadaných, chceli by novú lásku, ale nič pre to nerobia. V práci možná polemika, možno s niekým, kto s vami nesúhlasil v istých veciach.

>>>Utorkový diktát: Dokážete nájsť v texte všetky pravopisné chyby?

Panna – Vzťahy, ktoré v týchto dňoch vznikajú, netreba podceňovať: od 14. apríla budú dobré príležitosti. V práci sa snažte vyhnúť diskusiám, ste veľmi obdivovaným človekom.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – V tomto období môžu vzniknúť emócie náhle. Prídu tiež pracovné príležitosti: mladí sa budú musieť lepšie pripraviť na štúdium, prichádza druhá šanca.

Škorpión – Mesiac vás pozýva na nadviazanie vzťahu s veľkou dôverou. V práci sa naopak snažte robiť všetko možné: budú existovať príležitosti na dosiahnutie niečoho pozitívneho.

Strelec – Slnko a Venuša sú vo vašom znamení, stoja pri vás: pokúste sa obnoviť vzťah, ale iba ak je po marcovej kríze stále nažive. V práci sa uzly nerozväzujú pri pokuse o uskutočnenie nemožných projektov, ale dobrá správa je na ceste.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Ak hľadáte lásku na občasné stretávanie, žiadny problém! Ale ak vaše srdce chce definitívny vzťah, stále existujú prekážky. V práci sa objavujú konflikty, vyžaduje si to trpezlivosť.

Vodnár – Buďte opatrní, pretože posledný deň v mesiaci je v láske najviac konfliktný. V práci budete pravdepodobne dosť nervózni, možno sa už vo svojom pracovnom prostredí necítite dobre?

Ryby – Deň v znamení lásky, ak je to možné, skúste hovoriť vyrovnane. Rozdiely je možné vyriešiť. Pri práci vás intuícia dovedie vysoko: Mesiac a Merkúr sú priaznivé.

Zdroj: Corriere della Citta