Horoskop na stredu 9. októbra: Blížencov čaká pekný deň, Váhy, pozor na problémy

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 9. októbra
  • Znamením dňa je Blíženec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 9. októbra.

BARAN

V týchto dňoch môže dôjsť k zlepšeniu, najmä pre zadaných, ktorí viedli v posledných dňoch isté diskusie. Problémy sa dajú vyriešiť, najmä počas nasledujúceho víkendu. Zlepšenie v práci.

BÝK

Dnes sa to po troch náročnejších dňoch trochu zlepší. No nie všetko pôjde dobre: budete sa musieť zamyslieť nad vzťahmi, či už partnerskými alebo tými medziľudskými. Pokiaľ ide o prácu, existuje možnosť dodatočného príjmu.

BLÍŽENCI

Hviezdy prajú láske, ktoré podporujú aj najnovšie vzťahy. Oproti minulým mesiacom ste optimistickejší a nadšenejší zo života, určite odhoďte zlú náladu. Snažte sa dnes unaviť. Ste znamením dňa.

RAK

Ste veľmi zaneprázdnení povinnosťami v práci alebo štúdiom. Existujú plány, ktoré sa týkajú vašej budúcnosti. Kvôli tomu máte málo času na city, no pokúste sa to napraviť.

>>>Šaty, ktoré si obliekla najnovšie Kate vás zaručene očaria: Dokonalé sfarbenie hodné vojvodkyne

LEV

Oproti začiatku týždňa sa môžete dať dnes dokopy. Cítite sa silnejší a vyváženejší, využite to na zintenzívnenie vašej lásky, prípadne vyriešte problémy s ľuďmi.

PANNA

Podľa Paola Foxa čaká Pannu trochu tlmený deň, v ktorom sa cítite unavení a vystresovaní, pravdepodobne ste v poslednom čase toho veľa urobili, či už v práci alebo vo svojom osobnom živote. Mali  by ste trochu spomaliť a nejaký čas si oddýchnuť.

>>>Poznáte krstné mená známych Slovákov? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

Na pracovisku alebo vo finančnom prostredí pretrvávajú určité problémy: necítite sa úplne spokojní, možno sa necítite dostatočne slobodne, aby ste konali kvôli niekomu.  Tieto myšlienky vám nechávajú malý priestor pre lásku.

ŠKORPIÓN

Dnes Paolo Fox odporúča ísť von, predovšetkým ak ste slobodní, mohli by ste sa náhle zamilovať bez toho, aby ste si to uvedomili. Ostatní musia venovať väčšiu pozornosť vzťahom: emócie môžu byť krásne, ale ak pozornosť, ktorú dávate, nie je ocenená správnym spôsobom, môžu vzniknúť nezhody.

STRELEC

V stredu budete mať  podľa horoskopu Paola Foxa veľa práce a môžete sa rýchlo unaviť. Snažte sa nebyť príliš nervózni, vyhýbajte sa sporom  a napätiam najmä v láske. Zbytočne by ste rozprúdili dusnú atmosféru.

KOZOROŽEC

Kozorožcov čaká únavný deň, pričom to môže škrípať v citovej oblasti, ale aj v medziľudských vzťahoch. Niečo vám nedá spávať a pretrváva u vás pocit pochybnosti a neistoty.

>>>Daniela Nízlová zverejnila fotku s priateľom: Aha, aké má tehotenské bruško

VODNÁR

Vaša túžba zmeniť sa vedieť k revolúcii v pracovnom prostredí, ako aj v tom osobnom, vrátane lásky. Buďte opatrní, pretože partner nemusí vždy chcieť akceptovať vaše záujmy.

RYBY

Pozitívny deň, v ktorom sa dá vyriešiť napätie a problémy posledných dní, či už na pracovisku alebo v citovom prostredí. Čo sa týka vecí, ktoré je potrebné riešiť, ste menej nároční.